М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ImHappy102
ImHappy102
22.03.2022 13:12 •  Українська мова

Підібрати до слів поле, ключ,перо пряме і переносне значення. скласти з ними речення.

👇
Ответ:

1)Поле.Пряме-ділянка території,яка засівається зерном. Переносне : поле в зошиті.

2)Ключ: Пряме- Засіб,яким відмикають двері.Переносне- журавлиний ключ.Птахи,які летят у певній формі та напрямку.

3)Перо: Пряме- перо птаха.Переносне-перо ручки.

У качура зеленувате перо.

Перо ручки раптом здавалось.

Мама дістала ключ, щоб відкрити двері.

Журавлиний ключ пролітав над нашим домом.

4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
darkfire2017oxd5un
darkfire2017oxd5un
22.03.2022
Відмінювання слів та словосполучень  

Н. університет
Р.  університету
Д. університету
З. університет
О. університетом
М. при університеті
__
Н. жовто-блакитний
Р. жовто-блакитного
Д. жовто-блакитному
З. жовто-блакитний
О. жовто-блакитним
М. на жовто-блакитному
__
Н. я
Р.  мене
Д. мені
З. мене
О. мною
М. на мені
__
Н. перший
Р.  першого
Д. першому
З. перший // першого
О. першим
М. на першому
__
Н. Тарас Григорович Шевченко
Р. Тараса Григоровича Шевченка
Д. Тарасу (-ові) Григоровичу Шевченку
З. Тараса Григоровича Шевченка
О. Тарасом Григоровичем Шевченком
М. при Тарасові Григоровичеві Шевченку (-ові)
К. Тарасе Григорович (-у) Шевченко (-у)
__
Н. Микулець Василь Іванович
Р.  Микульця Василя Івановича
Д. Микульцю (-еві) Василю (-еві) Івановичу
З. Микульця Василя Івановича
О. Микульцем Василем Івановичем
М. на Микульцю (-еві) Василеві Івановичеві 
К. Микулець (-ю) Василю Іванович (-у)
4,8(97 оценок)
Ответ:
севга
севга
22.03.2022
Жила на світі Лісова Фея. Там, де вона з'являлася, оживала природа, дерева піднімали засохлі гілки, розцвітали дивовижні квіти. Люди і звірі приходили до неї за зціленням і вона нікому не відмовляла в до Полюбила Фея молодого пастуха. Прилетить, бувало, на луг, де він пасе стадо, сховається в кроні дерева і слухає, як він грає на сопілці ... Якось вийшла Лісова Фея до пастуха. Побачив він її і полюбив без пам'яті.Стали вони зустрічатися щодня, і наділила Фея пастуха даром цілительства. Розкрила йому таємниці трав і квітів, дерев та світу каменю.
... Почав пастух лікувати людей. І брав за це великі гроші.Перестав стадо пасти, розбагатів. Все рідше і рідше приходить на лісову галявинку, де чекає його Фея. А потім і взагалі перестав приходити. Сидить Фея в кроні дерева, чекає свого пастуха. Течуть сльози з її очей, чим більше течуть, тим менше вона стає. Так вся сльозами і спливла. А де ці сльози падали, там виросли ромашки. Коштують вони, тягнуть до сонечка руки-стеблинки, роняють пелюстки-сльозинки: любить - не любить, прийде - не прийде. Відчувають сльозинки людську біль і допомагають кожному, хто з чистою душею просить про до
А пастух, тим часом, з кожної сльозинкою силу втрачав, яку йому передала Лісова Фея. І настав той день, коли вся сила його пішла, і удача його покинула. Відвернулися від нього люди. І згадав тоді пастух про свою Феї. Прийшов він на луг, де вони весь час бачилися, глядь - а все поле ромашками всипане. Став він кликати Лісову Фею, і світом була лише тиша, тільки ромашки тягнули до нього свої голівки, немов ласти до нього. Махнув він на все рукою і пішов назад, до своїх корів.Дуже зворушлива, і разом з тим, сумна історія розповідає нам про те, звідки на Землі з'явилися ромашки. Давним давно в одній далекій селі жила одна дівчина на ім'я Марія. Вона була прекрасною як ранкова зоря, ніжною як подих вітру і стрункою як берізка. У неї були світло-русяве волосся і блакитні очі, а її шкіра ніби випромінювала перламутрове сяйво. Ця дівчина була шалено закохана в хлопця на ім'я Роман із сусіднього села. Її почуття були взаємні, і молоді люди практично не розлучалися. Вони кожен день гуляли по лісах, збирали ягоди, гриби, квіти.
Одного разу Роману приснився сон, ніби старець в якійсь невідомій країні підносить йому досі небачений квітка - з яскраво жовтою серцевиною і білими витягнутими пелюстками навколо. Коли Роман прокинувся від сну, то побачив, що на його ліжка дійсно лежить ця квітка. Він йому настільки сподобався, що відразу ж подарував його своїй коханій. Від квітки виходила ніжність і дівчина була в захваті від такого незвичайного подарунка і вирішила назвати його ласкавим ім'ям - Ромашка. Вона ніколи раніше не бачила такого простого і в той же час ніжного квітки. Дівчині стало сумно від того, що не всі закохані можуть насолоджуватися красою ромашки, і вона попросила Романа зібрати цілий букет цих дивовижних квітів. Роман не зміг відмовити коханій і на наступний день відправився в шлях. Довгий час він блукав по просторах Землі і, нарешті, на краю світу, відшукав царство сновидінь. Його правитель погодився подарувати його дівчині ціле поле ромашок, тільки якщо Роман назавжди залишиться в його володіннях. Юнак був готовий на все заради своєї коханої, і він назавжди залишився в країні снів. Дівчина кілька років чекала повернення Романа, але він все не стукав у її двері. І, коли одного ранку, вона побачила ромашкове поле біля свого будинку, то зрозуміла, що її любов жива ... Так люди отримали ромашку і полюбили ці квіти за їх простоту і ніжність, а закохані стали гадати на них: "Любить - не любить?"
На ромашці ворожили в усі часи. Для того, щоб дізнатися відповідь на питання, який не давав спокою, взявши в праву руку ромашку, а пелюстки обриваючи лівою рукою, потрібно було примовляти: "так", "ні", "збудеться", "не збудеться", - поки не зірвеш останній пелюстка, який і буде відповіддю.
Відома считалочка: "любить, не любить, плюне, поцілує, до серця притисне, до біса пошле, любить щиро, знущається, чекає зустрічі, насміхається ..." Гадайте, кохайте і будьте коханими!
4,5(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ