М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ksysoeva20
Ksysoeva20
08.11.2021 01:11 •  Українська мова

Гідна людина не та у якої нема недоліків а та що має чесноти твір 9 клас

👇
Ответ:
maksi0071
maksi0071
08.11.2021

Правду люди кажуть, що без гідності людина - не особистість.Мати почуття власної гідності - це дуже важливо для будь-якої людини. Мати гідність для мене не в останню чергу поважати себе та інших. Яка ж це особистість, якщо людина сама себе не поважає? Як же її будуть поважати інші? Людина, що має гідність, тобто поважає себе та інших, буде робити добрі вчинки і не робити поганих не тому, що очікує похвали або боїться покарання. Вона так робить тому, що гідна людина не опуститься до негарного вчинку. іншими словами, людина з почуттям власної гідності неодмінно має совість.А ще гідна людина любить свою країну, пишається нею, вона почуває себе часткою своєї Батьківщини. Для гідної людини любити свою країну не означає зневажати інші. Гідні люди завжди відносяться до інших людей з повагою. Така людина є цільною особистістю, тому я вважаю, що почуття власної гідності - основа особистості.

4,8(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vladasic
vladasic
08.11.2021
Синтаксичними сполученнями не є: ніч і день, три учні відстали в поході, прийшла весна, гудуть вітри, я почувався, наче не в своїй тарілці, забіліли сніги,  зійшло сонце, усі ми,  крига, гладенька й міцна,  більш підготовлений, річка, швидка і стрімка,  найбільш говіркий,  тримати в міцних руках,  плакати слізьми, п’ять книг, дуже добре, впадає в око,  нехай прочитають,  у глибинах океану,  голову сушити,  перше вересня, Новий Рік, дуже радий, дніпровські схили,  зимові канікули,  дитина років п'яти, люди літнього віку, більш здібний учень, байдики бити, більш докладно, схилився та й дивиться, взуття великого розміру, дівчина з блакитними очима. Це лексичні словосполучення. 

Синтаксичні — це  словосполучення, що позначають складне понят­тя, у якому кожне слово не має суворої закріпленості з іншим словом.
4,4(66 оценок)
Ответ:
uhjvjvjkybz
uhjvjvjkybz
08.11.2021

Объяснение:

З низького неба обірвалася метелиця і сніги за одну ніч засипали землю ,й вирівняли простір як біло блакитно стало довкола.

_. _._. і _. ~~

_ _ _ _ _ _ , й _ _ _ = _._._..

Пояснюю підкреслення:

З неба (обставина) ;низького (означення); обірвалася (присудок);метелиця (підмет); сніги (додаток) ; за ніч (обставина); одну (означення ); засипали (присудок); землю (додаток); вирівняли (присудок); простір (додаток);як стало (присудок); біло блакитно (означення) ;довкола (обставина).

Синтаксичний розбір:

Речення розповідне,неокличне,складне,поширене,ускладнене однорідними членами речення .

(присудками:засипали і вирівляли)

4,4(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ