М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика айвенго на 1,5 сторінки у зошиті

👇
Ответ:
dashsharapova2
dashsharapova2
02.11.2021

Айвенго – молодий саксонський дворянин, син Седріка Сакса, ярого супротивника чванливої ​​норманской знаті, лицар без страху і докору, що складається суцільно з позитивних якостей. Айвенго бере участь у третьому хрестовому поході, очолюваному королем Річардом Левове Серце. Батько прогнав Айвенго з дому за те, що той закохався в його вихованку леді Ровену, яку Седрік хотів видати заміж за Ательстана – одного з останніх нащадків саксонської королівської крові. Цей шлюб ставив мету – відродження королівської саксонської династії. Айвенго таємно повертається з Палестини. В одязі мандрівника він потрапляє в рідний замок, там в цей час гостює лицар-тамплієр – давній суперник Айвенго. Молодий лицар залишається невпізнаним, але з розмови з Ровеною дізнається, що вона любить його. Айвенго допомагає єврею Ісаку, купцеві з Йорка, уникнути небезпеки, вдячний за це Ісаак купує йому обладунки, коня і зброю. Айвенго з’являється на лицарському турнірі інкогніто і здобуває перемогу над чотирма учасниками, в тому числі і тамплієром де Буагільбером. Переодягнений і невпізнаний король Ричард допомагає Айвенго перемогти в загальному турнірі, але Айвенго отримує серйозну рану. Рятує його прекрасна Ребека, дочка Ісаака. Вдячний Айвенго заступається за неї, коли їй загрожує спалення на багатті за звинуваченням у чаклунстві – бореться за неї на поєдинку «Божого суду». Противником його повинен виступити де Буагільбер, закоханий в Ревекку і вимушений відстоювати рішення суду, прирікає кохану на мученицьку смерть. Айвенго, ще не до кінця оговтавшомуся від рани, загрожує поразка, але Буагильбер не витримує внутрішньої боротьби між почуттями і обов’язком і вмирає, не розпочавши поєдинку. Король Річард заступається за Айвенго перед Седриком, і той прощає сина. Ательстан відмовляється від одруження на Ровені, і тепер ніщо не заважає закоханим бути разом.

4,8(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kotterbrother
kotterbrother
02.11.2021
Кожна людина має близькі їй заняття та захоплення. Це допомагає нам відчувати себе неповторною особистістю. Я захоплююся малюванням. Коли я беру до рук пензля чи хоча б олівці, світ зупиняється  і я поринаю у власний світ  мрій, фантазій  та барв. Для мене малювання  це не просто хобі, це мій стиль життя, найтонші  нотки моєї душі. Оточуючі вважають мої малюнки специфічними та незвичайними. Я не можу цього заперечити, бо мої творіння –це мій настрій, мої  особисті почуття та погляди. Мені подобається таке заняття, як малювати, бо це дозволяє  мені повірити у свої власні сили, постійно вдосконалюватися.
4,7(92 оценок)
Ответ:
AgamanDi
AgamanDi
02.11.2021
Коли в Піднебесній не знали, що таке добро, в ній не було зла,
коли в Піднебесній не знали, що таке краса, в ній не було потворства.
Все від порівняння.
Лао-ЦзиЛюди схильні до того, аби порівнювати все і всяк: себе із оточуючими, друзів із знаменитостями, родичів із знайомими. Хтось є кращим, хтось є гіршим, але коли у цьому порівнянні гіршим опиняєшся саме ТИ, стає не просто неприємно, не просто гидко, а починають з'являтися комплекси. Один із них - комплекс меншовартості. Що ж це таке і як він проявляється?
Комплекс меншовартості - несвідоме і сильно перебільшене відчуття власної малозначимості, яке виявляється в оборонній або якійсь компенсуючій це відчуття поведінці (наприклад, в агресії). Відчуття меншовартості є у кожної людини. Це не є психічним розладом, але, навпаки, частенько є стимулом до прагнення стати кращим і здорового розвитку людини. Та деколи подібний комплекс викликає депресії: людина стає закритою, знервованою, інколи агресивною. У будь-якому випадку людина намагається стати кращою, довести, що вона не гірша за усіх. Так само відбувається і з українцями ХХІ сторіччя.
Багато віків наш народ був під гнітом різних держав. Всі вони хотіли завоювати не лише землю, а й викорінити нашу культуру і мову. Найкраще поки що це вдалося у Росії, (яскравим прикладом є русифікація) адже українці зараз отримують майже усю інформацію саме російською мовою: розмовляють, чують, читають (бо більшість друкованих видань, як для дітей, так і для дорослих також друкуються не українською мовою) "русскім язиком". І це у той час, як увесь світ говорить про те, що наша мова милозвучна, гарна чарівна. Чому люди, які приїжджають до нас із закордону вивчають українську і знають її ледь не краще за самих українців? Це питання повинен задати собі кожен свідомий громадянин, кожен патріот нашої держави. Адже патріотизм і полягає у тому, щоб любити і поважати не тільки країну, а й духовні і народні цінності, які є у цій країні.
Для того, аби позбутися комплексів, а саме комплексу меншовартості, українці повинні перестати бути тінню Росії, її ледь не таємними прихильниками. Ми повинні вчити, розуміти, розмовляти українською мовою, повинні знати історію своєї країни і свого народу, повинні бути справжніми патріотами. Патріотизм зароджується у наших серцях, і коли ми нарешті його там знайдемо, комплекс меншовартості зникне із нашого життя раз і назавжди.
4,6(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ