М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сочинение по теме: любов і зрада в повісті захар беркут 30 !

👇
Ответ:
qsn50857
qsn50857
23.08.2022

Любов і зрада в повісті Захар Беркут

Захар Беркут - твір, написаний Іван Франком про події 13 століття. Ці події відбуваються з жителями Тухольщини.

Головні герої цього твору - Захар Беркут, його син Максим та Мирослава -  дочка боярина Тугара Вовка

Тугар Вовк прибув на Тухольщину, де князь Данило подарував йому землі

Мирослава та Максим закохались один у одного, та Тугар Вовк був проти їх стосунків.  Боярин вступає у конфлікт з тухольцями, які звикли жити незалежно, тому громада проганяє його. Боярин з Мирославою їде до монголів, на бік яких перейшов ще під час битви на Калці.

Дізнаючись про зраду батька батьківщини, Мирослава перейшла й собі на бік тухольців і попросилася Захару Беркуту у дочки.

Згодом Тугар Вовк супроводжує монгольське військо під командуванням Бурунди-бегадира, яке вирушило на тухольський перевал. У зіткненні з монголами Максим Беркут попадає в полон. А невдовзі за порадою Захара Беркута перекрито потік, — і долина села, в якій знаходяться монголи, починає затоплюватись. Бурунда пропонує обміняти життя Максима на свободу, але йому відмовляють. Тоді він замахується, щоб вбити полоненого, але Тугар Вовк відрубує йому руку, рятуючи Максима.

В кінці твору Захар Беркут, але й і монголи, Бурунда і Тугар Вовк померли, Мирослава і Максим були разом. Та після тих воєн і подій у тухольців й зокрема у Максима та Мирослави, почалась "щаслива доба." Всі негаразди переможено, а любов тільки розгорялась в серцях пари.

4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
StesnyaШka
StesnyaШka
23.08.2022
Твір на тему «Сучасна Україна/Україна сьогодні» Україна – відносно молода держава, проте має довгу та драматичну історію. До здобуття незалежності в тисяча дев’ятсот дев’яносто першому році Україна почергово входила до складу кількох великих держав. Наша культура нараховує близько півтора тисячоліття, у ній органічно поєднані автентичність та вплив християнської, європейської та інших видатних культур світу. Українці зробили свій внесок у розвиток світової науки, філософії та мистецтва. Сьогодні Україна перебуває в стадії політичного, економічного та соціального розвитку. На цьому нелегкому шляху ми стикаємося з необхідністю вирішити багато важливих проблем – забезпечити людей робочими місцями, молодь – можливістю здобути освіту, потурбуватися про доступність медицини для всіх, особливо для стареньких людей та інші. Цими питаннями займається уряд країни, проте всі ми можемо зробити свій  посильний внесок – бути ерудованими та обізнаними, отримати потрібну державі професію, брати участь у благодійних заходах, допомагати один одному. Сучасна Україна – це країна з великими можливостями. У нас є все для того, щоб досягти благополуччя для всіх – географічне положення, корисні копалини, родюча земля, розумні люди. Не вистачає лише високого рівня правового регулювання всіх сфер життя. Дуже б хотілося, щоб уряд та заможні люди не були байдужими до проблем країни, підтримували розвиток нових технологій, які б сприяли очищенню довколишнього середовища.
4,5(50 оценок)
Ответ:
lflflflfgh
lflflflfgh
23.08.2022

Вічливу людину відрізнити від інших дуже легко.Така людина завжди говорить з посмішкою, дякує тобі за будь-яку справу, бажає тобі здоров'я, гарного аппетиту або доброго дня. І робить це не тільки тому, що так треба, а від щирого серця. Насправді вічлива людина ніколи не буде вдавати щось із себе - вона буде сама собою завжди, навіть тоді, коли аргументи будуть проти неї.


Справжня шляхетна людина буде робити добрі справи для всіх, хто їх потребує, і не буде розповідати про зроблене добро, хвалитися. Справжніх добрих людей дуже мало, і коли вони є - це щастя. Бережіь їх почуття, адже кожне необережне слово може ранити їх, відібрати бажання робити добро, змінити їх не в гарну сторону.

4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ