М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
user41
user41
28.12.2021 14:04 •  Українська мова

До здачи асталось 1 день и 10 часов перепишіть, розставляючи, де необхідно, пропущені розділові знаки. позначте, які серед цих речень неповні. в односкладних реченнях зазначте їхній тип (називне, означено-особове, неозначено-особове, узагальнено-особове, безособове). 1. через степ видніється смуга то пролягав тут колись шлях до моря. на ній і трава інша. рідна трава. 2. перші уроки поезії мамині. запам’ятав їх на все життя. 3. у нашій крові орієнтація на когось. 4. у дворі повний погром. двері у хлівах де розчинені, а де виламані. посеред двору залишки багаття. 5. посеред двору стара верба, а під нею колодязь із дерев’яним дашком. 6. вечоріло. по хатах запалювали світло. по вулицях ліхтарі.

👇
Ответ:
Дамир2207
Дамир2207
28.12.2021

1. Через степ видніється смуга, то пролягав тут колись шлях до моря. На ній, і трава інша. Рідна трава. 2. Перші уроки поезії, мамині. Запам’ятав їх на все життя. 3. У нашій крові орієнтація на когось. 4. У дворі повний погром. Двері у хлівах де розчинені, а де виламані. Посеред двору залишки багаття. 5. Посеред двору стара верба, а під нею колодязь, із дерев’яним дашком. 6. Вечоріло. По хатах запалювали світло. По вулицях ліхтарі.

4,8(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Улицы
Улицы
28.12.2021

тільки тих, хто недовчився як слід у школі чи університеті. мудрість ця наставляє усіх людей без винятку.

по-перше, людина може вчитися чого завгодно. протягом життя їй знадобиться багато умінь, навичок, знань. корисно, наприклад, навчитися ремонтувати кран, що тече. або міняти на куртках блискавки. або ж глядіти за малою дитиною. ці вміння найчастіше не вчителі в аудиторіях вузів або за шкільною партою. ніяка школа та університет, я певен, неспроможна дати людині абсолютно всі знання та вміння, які їй будуть потрібні.

по-друге, існує ще одна народна мудрість. вона звучить так: «уміти – за плечима не носити». тобто знання та вміння завжди людині корисні. навіть якщо в них гострої потреби, як видається, немає. вони все одно ще стануть у пригоді в житті.

прикладом особистості, яка вчилася все своє життя, можна назвати тараса шевченка. він був українським митцем, підняв на новий рвіень нашу національну літературну мову, освоїв написання літературних творів російською мовою, виступав як драматург, цікавився іншою театральною творчістю, ріс як художник…

такою ж особистістю була відома українська письменниця марко вовчок. вона захоплювалася іноземними мовами, літературою високого класу, збирала фольклор, обожнювала мандрівки та спілкування з цікавими людьми. марко вовчок багато переписувалася з відомими суспільними діячами, митцями. це давало їй багато цінної інформації. свої надбання в навчанні вона вкладала у свою творчість.

отже, немає ніяких причин, щоб не вчитися все життя сумлінно. я повністю підтримую цю думку.

4,6(1 оценок)
Ответ:
draganmarta
draganmarta
28.12.2021
Сама природа про те, аби все, що є в ній живим, було красивим. красивий ліс, що вдягнувся в зелені шати, красиве поле соняшників, що повернули свої голівки до сонця — всюди присутня краса, що милує око. дитину змалечку привчають бачити й творити красиве, бо потворне не розвиває й не спонукає до злету думки, творчості, прагнень. красивими є не лише речі чи сама природа. красивими є люди, особливо красиві своєю душевною красою. бо такі люди добрі, привітні, вони ніби світяться зсередини. такі люди тримають нашу землю, на них тримається весь світ, отже, саме така краса врятує світ. це краса людяності, краса чистих почуттів, краса думок. 
4,7(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ