М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1985alla
1985alla
19.10.2022 09:22 •  Українська мова

Частини мови у реченні: після огляду мистецьких шедеврів лувру нас запросили на пішохідну екскурсію «єлисейськими полями».

👇
Ответ:
Rose123456789
Rose123456789
19.10.2022

пішохідна, Єлисейськими, мистецьких - прикметник екскурсія, Полями, огляду, шедеврів, Лувру - іменник нас - займенник на, після - прийменник запросили - дієслово  

Источник: https://klaviatura.online.ua/ua/

4,8(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DALERALIMOV02
DALERALIMOV02
19.10.2022

тарас шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. все його життя і творчість були присвячені українському народу. поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

на мою думку секркт успіху т. шевченка в тому що   потрібно старанно працювати, вчитися, потрібно бути уважним іти впевнено до своєї мрії.

осягнути постать тараса григоровича непросто хоча б тому, що в йогопостаті поєднані   величезні таланти він не вписувався в рамки свого часу, тому що завжди ішов попереду його.

у світі було багато геніальних поетів, мистців, політичних діячів. на жаль, не всі вони були настільки гарними людьми. шевченко - геніальна людина, людина, що залишалася собою завжди і за будь-яких "караюсь, мучуся, але не " - так написав він в одному з листів. це, на мою думку, - його життєва позиція".

4,6(69 оценок)
Ответ:
morozmoroz12
morozmoroz12
19.10.2022
Мова - це скарбниця думок, це втілення духовних надбань нації, досвіду, праці і творчості попередніх поколінь. Разом із тим мова - це і своєрідний оберіг звичаїв і традицій, запорука інтелектуального зростання. Вона характеризується єдністю, взаємозв'язком та взаємозалежністю всі її складових.Належачи до так званих вторинних систем, мова існує не сама по собі, а в людському суспільстві, похідним від якого є. Існує вона у вигляді різноманітних актів мовлення, що повторюються усно та фіксуються письмово.
   Саме в системі національної мови закодовано інтелект тієї чи іншої нації. 
   Формування людини як особистості з високим інтелектуальним рівнем, як яскравої творчої індивідуальності неможливе без досконалого володіння мовою. Людина повинна багато читати, розвиватися, постійно вчитися, вміти аналізувати, правильно формувати свою думку, своє висловлювання, володіти словом. Адже недаремно кажуть, що багатша думка, то багатша мова. За словами німецького філософа Л. Фейєрбаха, "... щоб людина не називала і не виражала, завжди вона розкриває свою особисту сутність; тому мова є критерієм того, на якому рівні знаходиться людська культура".
    
4,5(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ