Відповідь на завдання.
Напевно,слово"щастя"кожен розуміє по-своєму.Це лежить від погляду людини на життя,її принципів,думок.Для когось,щоб бути щасливим,достатньо купити квартиру,машину або виграти в лотореї.Щож мені треба зробити,щоб бути щасливим?
Для початку самі для себе розберіться,що конкретно для вас щастя?У кожної людини тут свої поняття,критерії,мірки.У всіх людей не буває однакового щастя.Для кожного з нас воно дуже різне.Дуже важливо,щоб поруч з вами були щасливі люди.Позитивний емоційний стан завжди передається й іншим,точно так само як і негатив.Дуже важливо,що людина думає про самого себе,яким він себе вважає.Якщо він вважає себе успішним і щасливим-значить так воно і буде,а вважає себе безнадійним невдахою-так тому й бути!Так що вирішуйте самі,ким ви хочете бути в цьому житті.Для того щоб бути щасливою людиною,треба вже замислюватися над майбутнім зараз.Складіть собі план на майбутнє:все,що ви хотіли б мати,досягти,ким стати і будете щасливі.
Так хто ж такий інженер, звідки і коли він з'явився? Інженер – це особа, яка одержала завершену вищу освіту з визначеного фаху.
Інженер – це творець нової техніки.
Первісно інженерами називали людей, які керували військовими машинами. Поняття громадський інженер з'явилось у XVI столітті в Голландії стосовно будівництва мостів та шляхів, потім інженери з’явились в Англії, а після цього в інших країнах.
Перші учбові заклали для підготовки інженерів були створені у XVII віці у Данії в XVIII віці – у Великій Британії та Франції. В Росії, до складу якої в той час входила Україна, перша інженерна школа була заснована Петром I у 1712 році в Москві.
У Петербурзі було відкрите Гірське училище, яке було прирівняне до Академії у 1772 році, інститут шляхів сполучення (1809 р.), а з 1882 року – інститут громадянських інженерів, інженерна академія (1885 р.).
У XX столітті підготовка інженерів бурхливо розширювалась як у високорозвинених країнах Європи, Aмepики і Азії, так і в Радянському Союзі, який прийшов на заміну Російській імперії.
Фактори, які сприяли визріванню інженерної праці
Нижче ми розглянемо основні фактори, які сприяли визріванню інженерної праці:
Технологічна революція.
За довгий час здійснились зміни у системі "людина-техніка", обумовлені становленням машинного виробництва, яке міститься у передачі техніці ряду людських функцій; машина виникає з того моменту, коли знаряддя перетворюються з "знаряддя людського організму у знаряддя механічного апарату."
У результаті переходу функції безпосереднього управління знаряддями від людини до машини ознаменувало собою повний перехід у всій технічній системі, після якого вона почала розвиватися по новим шляхам. Виникнення машин визначило початок нового вторинного етапу у розвитку техніки механізації виробництва.
Необхідність винаходити та пристосовувати у промисловості piзнoгo роду машин викликало потребу у спеціалістах, які спроможні здійснювати цю діяльність не від випадку до випадку, а завжди. У результаті з’явились робітники та інженери, на яких покладалась задача працювати переважно головою.