М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Випишіть із довідки спільні ознаки дієприкметника з прикметником. довідка. передає динамічну ознаку; узгоджується з пояснюваним іменником; має значення виду, часу, стану; відповідає на питання який? , яка? , яке? , які? ; може керувати формою залежного іменника й означатися прислівниками;
найчастіше виконує синтаксичну функцію означення або іменної частини складеного присудка.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
JuliaNikolaenko13
JuliaNikolaenko13
28.04.2021

Объяснение:

Нещодавно я прочитала казку О. Олеся «Микита Кожум’яка».

    У цьому невеликому творі є багато персонажів, бо написаний він для виконання на сцені. Усі герої дуже різні.

     Велике лихо спіткало князя та княгиню, адже злий Змій захотів полонити їхню єдину дочку. Проте у розмові княгині з дівчиною  відчувається не тільки сум, а й надія на порятунок. Мені сподобалась мужність молодої князівни, яка заспокоює своїх рідних. Вона сміливіша за воєвод князя, бо не боїться смерті. Воєводи ж не хочуть стати на двобій зі злим змієм, вони стоять на думці «скоритись долі». Мене засмутило те, що вони не хочуть почути  заклик князя 

      За яку, скажіть , провину

      Мусим ми платить данину?!

      За що кров з нас смокче Змій?

      Воєводи на двобій!

    Також мене вразив Микита своєю силою. Ще малим хлопчиком, він добре боровся. Кожум’яка «чулий, добрий, і розумний, і хоробрий, а зачепиш – як огонь !». Він сентиментальний, любить князівну. Також  він любить дітей, добрий та справедливий до них. Уважно вислухав їхнє прохання та погодився до . 

      Цікаво та напружено описано двобій. Я чула розмову голосів, і уявляла себе серед юрби людей, котра уважно стежить за боротьбою, підбадьорює Микиту та захоплюється ним. І щиро раділа зі всіма, коли закінчився бій і переміг Микита. В кінці твору ми бачимо Кожум’яку з князівною. Добро перемогло зло. 

4,6(84 оценок)
Ответ:
ilyagammershmi
ilyagammershmi
28.04.2021

Ви(займенник)не(частка) подумайте (дієслово)мене(займ ) погано (прсл) сказала (дієсл) дівчина (ім) я(займ)маю (прсл)подумати(дієслово) навпаки (прсл) повинен(прсл) гордий (прикметник)мало(прсл)не(частка)сказав (дієслово)подякувати(дієслово)вам(займенник )але (спол) стримався (дієсл)і (сполучник) відчував(дієслово)наплив(прсл) схвильованості(прсл)незнайома (прсл) людини (ім)шукала(дієслово) його (займенник )заспокоювала(дієслово) він (займенник)мав(прсл) сказати (дієсл)їй(займенник)особливі(прсл) слова (ім)яких(прсл)не(частка )вмів(прсл)говорити (дієсл)ви(займенник)мене(займенник)почав(дієслово)але(спол)не(частка) докінчив (дієсл)здивувала (дієслово) ходімо (дієсл) назад (прсл) повернімося (дієсл)

Чудесна(прикметник)книга(іменник) книга (ім)хто(займенник)написав(дієсл) дальше все за одним і тим самим принципом

4,8(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ