1.Односкаладне: означено-особове йду на прогулянку до парку. Неозгачено-особове: Вже ось і ось дерева одягнуть в зелень та красу Безособове:Надворі темніє. Узагальнено-особове: Хоч вовком вий! Лежачого не б‘ють. Називне:Суха земля. 2.Двоскладне. Вона беде вчителькою. Вона стане Великою людиною. Він буде чудовим парубком.
Архітектурний комплекс Києво-ПечерськоїЛаври становлять для сучасних дослідження винятковий інтерес. Лавра, це єдиний ансамбльмонументально мистецтва, шедевр світової та української архітектури. Києво-Печерськалавра, належить до перлин архітектури українського бароко. Жодна серйозна книгапро українську архітектуру цього періоду не обходиться без опису центральнихспоруд названого ансамблю – церкви Різдва Богородиці та дзвіниці. Спорудження пам’ятокархітектури у 18-19 столітті у стилі класицизму. Більш детальний аналізархітектури можна знайти в книгах, присвячених архітектурі Києва таКиєво-Печерської лаври. Однак існуючі літературні, наукові та образотворчіджерела дають можливість детальніше схарактеризувати історію формуванняансамблю, а також його художні особливості та меморіальну цінність. Необхідновідзначити, що проблематику дослідження архітектури в Україні, та ансамблюКиєво-Печерської Лаври ще далеко не вичерпано. Метай завдання дослідження: дана робота виявляєзакономірності появи монументальної архітектури Києво-Печерської лаври. Основними завданнямироботи є необхідність: розглянути історіографіюджерел за темою дослідження; з’ясувати історіюстворення архітектурного ансамблю Києво-Печерської Лаври 12-20 ст. дослідитиособливості архітектури храмів у Києво-Печерській Лаврі. визначитиархітектурні стилі, композиційні принципи створення ансамблю Києво-ПечерськоїЛаври. Об’єктдослідження: архітектурний комплекс Києво-ПечерськоїЛаври. Предметдослідження: монументальний ансамбльКиєво-Печерської Лаври. Методологічнаоснова дослідження. У роботі застосовано традиційніметоди теоретичного дослідження, в яких історико-культурологічний методпоєднано з системним підходом і доповнено компаративною методикою. Тому об’єктвивчення – архітектурний комплекс Києво-Печерської Лаври розглянуто у широкомуісторико-культурному контексті, як явище у мистецтві певної доби.
На мою думку, на уроці треба бути уважним. Ця риса дуже допомагає у навчанні. По-перше, розповідь вчителя залишиться у пам'яті. По-друге, вдома легше буде виконати домашнє завдання. Нова тема уроку вже буде тільки повторенням. По-третє, незрозумілі питання можна ще на уроці уточнити у вчителя. По-четверте, уважність до краще засвоїти новий матеріал. Отримані знання впливають на вибір професії у майбутньому. По-п'яте, уважний учень не заважає своїм однокласникам на уроці. По-шосте, старання вчителя тоді не будуть марними. Уважність на уроках - запорука успіху у навчанні!
означено-особове
йду на прогулянку до парку.
Неозгачено-особове:
Вже ось і ось дерева одягнуть в зелень та красу
Безособове:Надворі темніє.
Узагальнено-особове:
Хоч вовком вий!
Лежачого не б‘ють.
Називне:Суха земля.
2.Двоскладне. Вона беде вчителькою.
Вона стане Великою людиною.
Він буде чудовим парубком.