М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pedors
Pedors
28.07.2022 21:16 •  Английский язык

Спереводом стихотворения.желательно поэтический,либо стихотворный.заранее ! *** i wonder as i look around at all the beauty that i've found. i've found it in the smallest places. i've found it in the smiles on faces. i've found it in majestic sights. i've found it in an eagle's flights. and as i've seen it with my eyes i've slowly come to realize that all the beauty that i see belongs to you and belongs to me. this beauty should be shared by all. each beating heart should never fall quiet, never to beat again without the memory of where or when it captured the sights it got to see. for what is life? what can it be? if not for beauty that's all around you have not seen, nor have you found what it is we came here for. you came to know beauty, nothing more.

👇
Ответ:
Nurs147
Nurs147
28.07.2022
***
Интересно, как я смотрю вокругна все красоты, что я нашел.
Я нашел его в мельчайших местах.
Я нашел его в улыбках на лицах.
Я нашел его в величественных достопримечательностей.
Я нашел его в полетах орла.
И, как я видел его своими глазами
Я медленно пришли к пониманию
что вся красота, что я вижу
принадлежит вам, и мне принадлежит.
Эта красота должна быть общим для всех.
Каждый бьющееся сердце никогда не должны падать
Тихий, не бить снова
без памяти, где и когда
он захватил достопримечательности это увидели.
За то, что такое жизнь?
Что это может быть?
Если не для красоты, вот и все вокруг
Вы не видели, ни вы нашли
что это мы пришли сюда для.
Вы пришли, чтобы узнать красоту, ничего больше.
4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
natalyater1
natalyater1
28.07.2022
VII. Напишите данные цифры и дату словами.
1- one 13- thirteen 1\4 - One quarter 376- three hundred seventy six 23 января 1070г - twenty third of January ten seventy year
VIII. Определите, какие из данных слов являются существительными, прилагательными, наречиями: near - наречие,  lively- прилагательное,strongly- прилагательное,  personality- существительное, little- прилагательное, interesting - прилагательное  peaceful - прилагательное well-наречие. 
 IX. Выберите правильную степень сравнения. Переведите предложения. 1.а Я не хотел никого разбудить  поэтому я шел тихо как мог. 2.b Он был немного подавлен но вчера он выглядел счастливее 3.с Какая река самая длинная в мире? 
4,7(28 оценок)
Ответ:
gopina04vika
gopina04vika
28.07.2022
На сьогоднішній день комп'ютер упевнено займає своє місце в житті багатьох людей, і з кожним днем він охоплює все більше сфер людського життя. Назріває питання: це наш помічник чи ні? 

Всі сім'ї діляться на ті, які мають і не мають комп'ютера в домі, а потім відбувається ділення на сім'ї, в яких комп'ютер активно використовується в повсякденному житті, та сім'ї, де не особливо підтримується захоплення ним дітей. Деякі батьки категорично відкидають «комп'ютерну» форму проведення вільного часу дитини, а інші не забороняють сидіти за комп'ютером, але постійно відчувають внутрішню тривогу: дитина допізна сидить за монітором, мало спілкується з однолітками, рідко буває на вулиці. Чи так це насправді? Розглянемо основні упередження, пов'язані з комп'ютером. 

Перше - постійне перебування в «віртуалі» шкодить розвитку дитини, зокрема інтелектуальному і емоційному. 
Так, з одного боку, дитина втрачає інтерес до самостійного мислення, читання, ручної праці, вона стає пасивним споживачем інформації, як кажуть, «рабом Інтернету», але з іншого - деякі діти використовують Інтернет і як бібліотеку. Адже зовсім не обов'язково їхати в бібліотеку, коли, не виходячи з будинку, можна отримати доступ до не меншого джерела інформації, а часом і точнішого, і швидшого. Дитина може зустрітися в Мережі з тим, від чого ми хотіли б уберегти її в реальному житті. У Інтернеті можна «набрести» на сайти націоналістичних, терористичних організацій, але ж вона не застрахована і в реальному житті від зустрічі з цією частиною нашого буття. Що можна сказати в цьому випадку? Тільки постійний контроль, довірчі відносини між дитиною і батьками зможуть забезпечити виховання критичності мислення і можливість усвідомлення корисної і негативної інформації. 

  Упередження друге - комп'ютер не дає дитині повноцінного спілкування з однолітками, а деяким і повністю його замінює. 
Це не зовсім так. Основна проблема полягає в кожній конкретній дитині. Деяким дітям, що мають складнощі в спілкуванні з однолітками в реальному світі, комп'ютер дає можливість знайти у віртуальному світі співбесідника і навіть друга. І знову ми стикаємося з позитивною і негативною стороною питання. 

Гострим питанням в будь-яких міркуваннях про користь комп'ютера є комп'ютерні ігри. Що вони несуть? Користь чи шкоду? 
Спробуємо розглянути це питання детальніше. Позитивні якості ігор, як комп'ютерних, так і простих (наприклад, настільних і дворових), приблизно однакові. Ігри учать дитину слідувати якомусь набору правил, добиватися результатів, і дух суперництва примушує її покращувати свої навики. У гравця (все одно - компьютерного чи дворового) поступово формуються такі якості, як воля до перемоги, терпіння, наполегливість в досягненні мети. У комп'ютерних іграх дитина, переходячи від простих ігор до складних, буде вимушена більше думати, і у результаті інтелектуальний рівень підвищиться. З іншого боку, комп'ютер несе з собою певну шкоду здоров'ю дитини. Він дає дуже велике навантаження на зорові органи, хоча справедливості ради треба відмітити, що шкода від комп'ютера не більша, ніж від телевізора. 

Є декілька правил, які до звести шкоду від роботи з комп'ютером до мінімуму: 

Перше: не можна забувати про обов'язкові перерви в заняттях на комп'ютері (щогодини не менше, ніж на 15 хв), гімнастику для очей. 
Друге: необхідно проконсультуватися з фахівцем перед покупкою комп'ютера і з'ясувати характеристики екрану монітора (найменше шкідливим вважається рідкокристалічний монітор). 
Третє: обов'язково стежте за тим, щоб дитина контролювала свою позу під час занять на комп'ютері, щоб у неї не виникло порушень постави. Необхідно також стежити за фізичним самопочуттям дитини, станом її нервової системи, і якщо її загальне самопочуття не зовсім в нормі, то краще почекати з роботою на комп'ютері до підвищення життєвого тонусу, щоб уникнути перевантажень організму.
4,4(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ