1) I'm just glad it's not steaming hot like it was yesterday.
2) Even in the times of quarantine, Tokyo is hustling and bustling.
3) Me and my husband don't want to do any wedding celebrations. We want a nice and quiet private wedding.
4) My indian boyfriend asked me to wear a multi-colored saris. He said it turns him on.
5) Dang it! Why can't I stop thinking about future prosperity when I'm taking a shower.
6) I'm afraid I've permanently lost mu hearing, after I stood in the first line on a parade, when a marching band started playing.
7) By the time the photographer arrived, my flower garland had already wilted.
8) To be honest, I never even wanted a fairytale wedding, despite all its charm.
Объяснение:
Великобританія сьогодні є багатонаціональною країною. Але її люди становлять єдність. Вони називають себе англійцями. Кожен, хто народився у Британії - британець, але не називайте англійську валійську чи шотландську людину. Він не сподобається. Тільки людей з Англії можна назвати англійськими Люди з Шотландії, Уельсу чи Норт Ірландії не є англійськими. Вони шотландці чи шотландці, валлійці та ірландці. У Британії проживає понад 86 мільйонів людей. Багато з них живуть у великих промислових містах, як Лондон. Наприклад, Манчестер та Ліверпуль - найбільші промислові міста в центрі Англії. Інші промислові міста - Лідс, Бірмінгем, Шеффілд та інші. Такі міста, як Плімут, Портсмут та Ліверпуль - великі порти, де живе багато моряків та рибалок. Брістоль - це не дуже великий порт, він менший, ніж інші, але дуже гарний, тому що це королівський порт. Стратфорд-апон-Ейвон - дуже цікаве місто та батьківщина знаменитого Шекспіра. Є церква, де його похований Кожен у Британії розмовляє англійською. Але в деяких районах Шотландії та Уельсу люди також розмовляють різними мовами. Валлійці особливо пишаються своєю мовою. Вони люблять розмовляти по-валлійськи, співати пісні по-валлійськи. А під час подорожі ви можете побачити дорожні знаки у Валлі по всьому Уельсу. Усі у Великобританії розмовляють англійською, але всі говорять по-різному. Шотландець повинен уважно слухати, якщо він хоче зрозуміти лондонера чи валшперсона
Деньги приносят счастье. - Деньги не приносят счастье.
She came. – She did not come.
Она пришла. – Она не пришла.2. Когда глагол be (is, am, are, was, were) является главным глаголом в предложении, отрицательная частица ставится после него:She is not ready.
Она не готова.
You are not late.
Ты не опоздал.
I was not surprised.
Я не был удивлен.3. Когда глагол have является главным глаголом в предложении, перед ним ставится вс глагол do (в соответствующей форме) с отрицательной частицей:They have a car. – They do not have a car.
У них есть машина. – У них нет машины.
He has a good job. – He does not have a good job.
У него есть хорошая работа. – У него нет хорошей работы.4. Помимо отрицательной частицы not, отрицание может выражаться другими отрицательными словами:He is not at home.
Его нет дома.
He is never at home.
Его никогда не бывает дома.
He is seldom / rarely / hardly ever at home.
Он редко / почти никогда / едва бывает дома.Отрицательное предложение в английском языке образуется путем добавления отрицательной частицы not после вс глагола:I do not smoke.
Я не курю.
He did not smoke.
Он не курил.
They are not expected to come.
Не ожидается, что они придут.
They have not been invited.
Их не приглашали.
She has not come.
Она не пришла.