М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
екатерина696
екатерина696
20.01.2020 20:17 •  Биология

Примеры маллюсков брюхоногих и двустворчатых

👇
Ответ:
olgazdobickaya1
olgazdobickaya1
20.01.2020

Объяснение:

катушка, прудовик, слизни = брюхоногие

беззубка,устрица, мидии = двустворчатые

кальмары, осьминоги, каракатицы = малюски

4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Концепція статі включає два фундаментальних явища: статевий процес (злиття гамет двох особин) та статева диференціація (поділ цієї інформації на дві частини). Статевий процес та статева диференціація є різними явищами: перше створює та збільшує різноманіття генотипів, а друге скорочує його вдвічі.

Репродуктивні переваги нестатевих форм розмноження полягають у кількості потомства, а переваги гермафродитизму – у різноманітті. Головне питання полягає у тому, щоб визначити переваги, які дає статева диференціація, тобто переваги двох окремих статей у порівнянні з гермафродитами. Оскільки статеве розмноження не пов’язане з репродуктивними перевагами, повинні існувати деякі інші.

Для еволюційного процесу статеве розмноження має декілька переваг у генетичному плані: 1. Поєднує в одному нащадку дві корисні мутації (засіб поширення сприятливих рис). 2. Об’єднує шкідливі на даний час мутації у непристосованих нащадків, які потім виключаються з популяції (видалення шкідливих генів) 3. Створює нові комбінації генів, які можуть бути більш придатними, ніж ті, що існували раніше

Стать може бути за до якого створюються нові генотипи. Оскільки статевий тип розмноження поєднує гени двох осіб, у популяції можуть легше поєднувати вигідні гени, ніж нестатеві популяції. Якщо у різностатевій популяції виникають два різні алелі у різних локусах хромосоми. Хромосома, що містить два вигідні алелі, може бути вироблена протягом деяких поколінь шляхом рекомбінації. У популяції, особини якої розмножуються нестатевим шляхом, хромосоми теж здатні поєднувати у собі ті ж самі мутації. Але на виникнення мутації безпосередньо піде набагато більше часу.

Статевим шляхом можуть розмножуватись не тільки рослини і тварини, але й гриби та протисти. Завдяки викопним еукаріотам було визначено, що статеве розмноження виникло близько 1,2 млрд. років тому у Протерозойському Еоні.[11] Ймовірно, що статева еволюція була невід’ємною частиною еволюції еукаріотів.

4,6(99 оценок)
Ответ:
anuta20071
anuta20071
20.01.2020
Высшие споровые растения представлены мхами и папоротниками. как мы знаем, у высших споровых растений гаметофит чередуется с спорофитом. гаметофит преобладает над спорофитом. это очень сложно и неудобно для растения, поэтому мхи являются слепой ветвью в эволюции. у мхов нет тканей, корней.
папоротники устроены сложнее. у них появились корни, ткани, листья, но остался гаметофит с спорофит(чередование).
Голосеменные получили более широкое распространение, так как они размножаются быстрее чем папоротники и мхи. если у папоротников сперматозоид к яйцеклетке переносит капелька воды, то у голосеменных пыльцу от мужских шишек к женским переносит ветер, или пыльца ссыпается на женские шишки сама. голосеменные имеют полностью сформированные ткани, корни.
4,8(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ