М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Danil21K
Danil21K
14.04.2021 11:57 •  Биология

20 короткий вопрос
назовите типы скелета по месторасположению в организме животных. примеры.

👇
Ответ:
Zazoo12365
Zazoo12365
14.04.2021

ответ:

начнем сначала о том,что такое скелет.

скелет - это совокупность костей,хрящевой ткани и укрепляющих их связок.скелет - биологическая система,обеспечивающая опору в живых организмах

скелеты обычно делятся на три типа: внешние (или экзоскелет),внутренние (или эндоскелет) и жидкостные (или гидростатический). хотя жидкостные (гидростатический тип) не всегда относят к скелет из-за отсутствия твердых опорных структур.

начнем с первого типа - экзоскелет.

• экзоскелет -- внешний тип скелета у большинства беспозвоночных животных,у которых представлен в виде раковины (например,у моллюсков) или кутикулы (например,у   членистоногих),насекомых. отличительной особенностью является то,что они не содержат клеточных элементов.

теперь поговорим о эндоскелете:

• эндоскелет -- это внутренний тип скелета.эндоскелет представляет собой комплекс плотных образований,которые развиваются из мезенхимы.состоит из отдыльных костей,соединенных между собой при хрящевой и костной ткани.костная же ткань состоит из солей щелочных металлов.поверх костей находится слой соединительного вещества.

• гидростатический (гидроскелет)  -- жидкостный тип,характерный большинства мягкотелых животных. гидроскелет - это полостная жидкость большинства круглых и кольчатых червей и поддержание формы за счет воды,расположенной внутри клеток организма. ярчайшим примером гидроскелета может служить образование заполненной жидкостью гастральной полости у восьмилучевых полипов.

объяснение:

4,5(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lolik22888
lolik22888
14.04.2021

1.У ротовій порожнині відбувається первинне розщеплення вуглеводів, у шлунку – білків, у тонкому кишечнику – остаточне розщеплення білків, жирів і вуглеводів та їх інтенсивне усмоктування в кров , у товстому кишечнику – часткове перетворення клітковини та усмоктування води, мінеральних речовин, вітамінів.

2.Сукупність процесів обміну газами між організмом і зовнішнім середовищем. Основними показниками газообміну є використання кисню, виділення двоокису вуглецю дихальний коефіцієнт.

3.Кровоносна система людини і багатьох тварин складається з серця і судин, якими кров рухається до тканин і органів, а потім повертається до серця. Великі судини, якими кров рухається до органів і тканин, називаються артеріями. Артерії розгалужуються на менші артерії — артеріоли, і, нарешті, на капіляри.

4.Сечоутворення проходить у дві фази. Спочатку шляхом фільтрації в клубочках утворюється первинна С., далі за до реабсорбції води і деяких речовин у канальцях утворюється остаточна С. У ниркових клубочках крізь стінки капілярів фільтрується вода та інші складові частини плазми крові.

5.складна пристосувальна реакція організму, що виникає на ґрунті утворення тимчасового нервового зв'язку (асоціації) між сигнальним (умовним) та підкріплюючим його безумовним подразником.

Умовні рефлекси формуються на основі вроджених рефлексів і безумовних рефлексів. Умовні рефлекси — індивідуальні, набуті рефлекторні реакції, які виробляються на базі безумовних рефлексів. Їх ознаки:

Набуваються протягом усього життя організму.

Неоднакові у представників одного виду.

Не мають готових рефлекторних дуг.

Вони формуються при певних умовах.

В їх здійсненні основна роль належить корі великого мозку.

Мінливі, легко виникають і легко зникають залежно від умов, в яких знаходиться організм.

Объяснение:

можно скоротить это полные процесы можно немного еще скоротить

4,6(14 оценок)
Ответ:
prisyazhnasvet
prisyazhnasvet
14.04.2021

1. Організація клітинами: Живі організми складаються з однієї або більше клітин, які є основними структурними та функціональними одиницями життя.

2. Метаболізм: Живі організми мають метаболізм, що включає всі хімічні процеси, які відбуваються у клітині або організмі для забезпечення життєдіяльності. Це включає поглинання та обробку поживних речовин, вироблення енергії, рост і розмноження.

3. Реакція на середовище: Живі організми здатні реагувати на зміни в своєму зовнішньому середовищі. Вони можуть сприймати подразники з до своїх рецепторів та реагувати на них, щоб забезпечити свою виживаність і пристосування.

4. Реакція на подразники: Живі організми можуть реагувати на подразники шляхом виконання відповідей, які можуть бути хімічними, фізичними або поведінковими. Це може включати рух, секрецію речовин або зміни у внутрішній структурі та функції.

5. Регуляція: Живі організми мають механізми регуляції, що дозволяють підтримувати сталість їх внутрішнього середовища (гомеостаз) незалежно від змін зовнішнього середовища.

6. Ріст і розвиток: Живі організми проходять процес росту і розвитку протягом свого життя. Вони здатні збільшувати свою масу, розвивати нові структури і змінювати свої функції з часом.

7. Розмноження: Живі організми здатні розмножуватися, створюючи нащадків, які передають їх генетичну інформацію. Це може відбуватися шляхом статевого або безстатевого розмноження.

Объяснение:

4,7(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ