М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nastyu24022005
nastyu24022005
31.05.2023 23:21 •  Биология

Для захисту зовнішнього слухового проходу від пилу і мікроорганізмів утворюється...?

👇
Ответ:
PRO100RAMZAN
PRO100RAMZAN
31.05.2023

Відповідь:

Пояснення:

Вушна́ сі́рка (лат. cerumen) — жовто-коричнева змазкоподібна секреція, що виробляється сірчаними залозами слухового проходу у вухах людей та інших ссавців. Вушна сірка служить для очищення й змащення слухових каналів, а також являє собою захист від бактерій, грибків та комах.

Надлишок вушної сірки може притиснути барабанну перетинку й призвести до часткової втрати слуху, а також шуму у вухах, запаморочення, блювоти й судом.

Опис

У зовнішньому вусі близько 2000 сірчаних залоз, які виділяють 12-20 мг вушної сірки на місяць. Сірка складається з білків, жирів, вільних жирних кислот, мінеральних солей. Частина білків є імуноглобулінами, які виконують захисну функцію. pH вушної сірки дорівнює 4-5, що протидіє розвитку бактеріальної та грибкової флори. Крім того, до складу сірки входять відмерлі клітини, шкірне сало, пил та інші включення. До фізіологічних функцій вушної сірки належить також зволоження та захист шкіри зовнішнього слухового проходу. Вушна сірка разом з акумульованими на ній забрудненнями природним чином виводиться із слухового проходу назовні жувальними рухами. Однак, у значної кількості людей є природна схильність до гіперсекреції сірки, а також особлива (частіше — просто вузька) форма вушного проходу, яка не сприяє ефективному видаленню сірки. Основна причина гіперсекреції — подразнення шкіри слухового проходу. Гіперсекреція найчастіше виникає у людей, які користуються різними слуховими приладами, а також ватяними паличками. У результаті хронічного подразнення слухового проходу сірка накопичується й забиває слуховий прохід.

Найпопулярніше у населення видалення надлишків сірки — використання ватних паличок, але ефект буде повністю протилежним[1]. Це пов'язано з порушенням природного механізму самоочищення внаслідок впливу ватною паличкою. Паличка у будь-якому випадку буде сприяти зсуву сірки до барабанної перетинки. Отже, застосування ватних паличок з профілактичною метою лише збільшує ризик утворення корку, як за рахунок подразнення шкіри слухового проходу, так і за рахунок «утрамбування» вже утвореної сірки.

4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
размножения растений сводятся к четырём типам. Помимо семян растения могут появляться из спор - микроскопических зачатков, которые формируются в специальных органах. Так размножаются, например, папоротники. Или из фрагментов тела растения-родителя - из побегов, клубней, луковиц и пр. Такой тип называется вегетативным размножением - для него не требуются «мама» и «папа», новая особь появляется от одного растения.

Наконец, есть четвёртый когда мужские и женские клетки созревают, потом сливаются друг с другом, но семена при этом не возникают, а после сложного цикла развития формируется новое растение.
4,6(56 оценок)
Ответ:
ник41111
ник41111
31.05.2023

начение микрофлоры кишечника заключается в том, что она участвует в конечном разложении остатков непереваренной пищи. Нормальная микрофлора кишечника также подавляет патогенные микроорганизмы и тем самым предупреждает его инфицирование.  

Бактерии толстого кишечника играют важную роль в снабжении организма питательными веществами. Они синтезируют некоторые витамины, в частности витамины группы В и витамин К, с которого печень вырабатывает вещества, обеспечивающие свертываемость крови, а в тандеме с витамином 03 регуляцию всасывания кальция костной тканью. Вот почему без участия витамина К все усилия в лечении остеопороза будут бесполезны.

4,6(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ