найбільша частина зубів у людини це моляри
Объяснение:
Зубні одиниці мають різні форми-це, напевно, помічали всі. І, залежно від форми, різниться їх призначення. Існує чотири основних типи: різці-передні зуби, прорізаються першими у дітей, застосовуються для розрізання і захоплення їжі; ікла — конусоподібні зуби, служать для утримання і розривання їжі премоляри – застосовуються для подрібнення і пережовування їжі (малі корінні) моляри (великі корінні) — дистальні (задні) зуби, служать для пережовування їжі, налічують частіше два кореня на нижній щелепі і три – на верхній. Прийнято виділяти непостійні (молочні) і постійні (корінні зуби). Молочні зубні одиниці є першим комплектом зубів людини. Ця назва закріпилася за ними, тому що вони прорізаються в період, коли дитина харчується молоком з материнських грудей. Анатомія зуба непостійного типу мало відрізняється від анатомії постійного. Але виділяють три основні відмінності: менший розмір; мала насиченість зубних тканин мінералами; укорочені коріння і слабке кріплення в альвеолі. Малий розмір обумовлений невеликим об'ємом щелепи дитини, слабка мінералізація знижує опірність карієсу, а будова коренів, що не дозволяє зубним одиницям міцно триматися, сприяє не дуже хворобливому випаданню в призначений період.
Это многолетний листостебельных мох достаточно крупных размеров с ризоидами в нижней части стебля (примитивными аналогами корней). Первичный горизонтальный стебель развивается без листьев. Вторичный стебель прямостоячий, может быть как так и разветвленный. Длина вторичного стебля составляет, в среднем, 10-15 см, но может достигать 30-40 см. Стебли густо покрыты листьями, каждый из которых на верхней своей поверхности имеет ассимиляционные пластиночки и крупную основную жилку. Нижние листья на стебле развиваются в форме чешуек.
Во внутреннем строении стебля различают примитивную проводящую систему, благодаря чему вода с растворенными питательными веществами перемещается по стеблю. Отдельные удлиненные клетки стебля, в которых отсутствует содержимое, соединены порами аналогично трахеидам высших растений. Их предназначение – транспортировка воды.