Генеалогический метод подразумевает собой полное изучение семейного древа и отслеживание проявления определенных признаков в каких-то поколениях. Используется он обычно в тех случаях, когда известна большая часть родственников.Близнецовый метод используется для определения каких-либо наследственных предрасположенностей к заболеваниям, например: шизофрения, сахарный диабет, эпилепсия и др. Обычно используют однояйцевых близнецов для этого (т.е близнецы одной яйцеклетки, зигота когда дробилась разделилась на две или более частей, и из каждой из них организм был с одинаковым набором генов, которые отвечают за одни и те же признаки). В ходе близнецового метода можно узнать влияние внешних факторов на предрасположенность к заболеваниям: будут ли они подавлять проявление или наоборот усиливать.
За останні 10 років в Україні виконано 949 трансплантацій нирки, печінки, серця, підшлункової залози. З них 394 трансплантації проведено в НІХТ ім. О.О.Шалімова, що становить 41,5% від усіх трансплантацій в Україні. Також за останні 10 років в Україні зроблено 97 трансплантацій печінки, з яких — 94 пересадки частини печінки від живого родинного донора в НІХТ ім. О.О.Шалімова і 3 трансплантації трупної печінки в Запорізькому центрі трансплантації під керівництвом А.С. Никоненко. З 94 трансплантацій частини печінки від живого родинного донора в половині випадків трансплантації виконані дітям віком від 5 міс до 18 років. В середньому в НІХТ ім О.О.Шалімова проводиться 12-13 трансплантацій печінки в рік. Однак, потреба в пересадці печінки по Україні становить від 800 до 1200 трансплантацій щорічно. З 2010 по 2014 рр. в Україні виконано 612 органних трансплантацій, але щорічні потреби в трансплантації органів в країні в сотні разів перевищують ці цифри. У світі на сьогоднішній день відзначається зростання трансплантаційної активності, прогрес в організації донорського процесу, оптимізація консервування органів, розширення показань до донорства, нові підходи в оперативній техніці, розширення переліку органів, що пересаджуються, нові підходи до імунологічного моніторингу, застосування нових імуносупресантів і протоколів.
При развитии с метаморфозом взрослые особи и их личиночные стадии совершенно непохожи. При развитии без превращения личинка похожа на взрослую особь.
Объяснение: