М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kolesnik23
kolesnik23
06.04.2021 19:29 •  Биология

Рослини не виконують функцію

👇
Ответ:
natik045
natik045
06.04.2021

ответ: не ходять, не стрибають, не бігають.

Объяснение:

4,4(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
PutinVodka
PutinVodka
06.04.2021

Хламідомонада - одноклітинна зелена водорість,поширена в прісних водоймах, вона є цілісним організмом з одною клітиною грушоподібної форми, яка має два джгутики для руху, клітинну оболонку, чашоподібний хлоропласт, у нижній частині кулястий піреноїд- зона нагромадження поживних речовин ( крохмалю), у передній частині є скоротливі вакуолі ( регулюють вміст води) та світлочутливе вічко ( реагує на світло і вказує на шлях руху), у центрі є ядро.

За сприятливих умов розмножується нестатево, інакше- статево

Спірогіра- багатоклітинна зелена нетчаста водорість, поширена в прісних водоймах.Її клітини здебільшого видовженні та розташовані в один ряд, у клітинах містяться спірально закручені стрічкоподібні хлоропласти, велика вакуоля з клітинним соком, ядро в центрі клітини підвищене на тяжах.

Розмножується ця водорість уривками нитки, статевих клітин не утворює, проте її клітини можуть обмінюватися спадковою інформацією через тимчасові цитоплазматичні містки

4,5(77 оценок)
Ответ:
elvira125
elvira125
06.04.2021

Горобина — дерево або кущ 5–20 м заввишки із сірою гладкою корою; молоді гілки сірувато-червоні, опушені. Листки чергові, з опушеними черешками, непарноперисті, з 9–17 довгастими або видовженоланцетними, гостропилчастими, майже сидячими листочками, зверху темно-зеленими, знизу — сизими. Прилистки до 10 мм завд., нерівнозубчасті або цілокраї. Квітки двостатеві, правильні, 5-пелюсткові, білі, блідо-жовті або рожеві, численні, зібрані в складні щіткоподібні суцвіття. Плоди — яблукоподібні, дво-, п’ятигніздні, кулясті або овальні діаметром до 9 мм, червоні або жовтувато-червоні, блискучі, з чашечкою, яка має п’ять малопомітних зубчиків, із 2–7 довгастими, серпоподібно зігнутими, гладкими із загостреними кінцями насінинами. Цвіте у травні–червні, плоди достигають у вересні:

Пояснення:

4,6(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ