М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ekaterina8887
Ekaterina8887
25.08.2021 17:56 •  Биология

Ознакою,спильною для грибив и рослин э
а)автотрофне живлення
б)гетеротфорне живлення
в)необмежний рист
г)розмноження насиням ​

👇
Ответ:
bandit12341
bandit12341
25.08.2021

скорее всего это бесконечный рост

Объяснение:

потому что грибы либо сапрофиты либо паразиты.

Семян у них нет,только споры.

Думаю,что правильный ответ-в

4,4(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Amarov
Amarov
25.08.2021
При рыб к жизни в воде проявляется, прежде всего, в обтекаемой форме тела, создающей наименьшее сопротивление при движении. Этому покров из чешуи, покрытой слизью. Хвостовой плавник как орган движения и грудные, брюшные плавники обеспечивают превосходную маневренность рыб. Боковая линия позволяет уверенно ориентироваться даже в мутной воде, не натыкаясь на препятствия. С хорошим распространением звука в водной среде связано отсутствие наружных органов слуха. Зрение рыб позволяет им видеть не только то, что находится в воде, но и заметить угрозу на берегу. Обоняние позволяет обнаруживать добычу на больших расстояниях (например, акулам).
Органы дыхания, жабры, обеспечивают организм кислородом в условиях низкого содержания кислорода (по сравнению с воздухом). Плавательный пузырь играет роль гидростатического органа, позволяя поддерживать плотность тела рыбы на различной глубине.
Оплодотворение наружное, кроме акуловых. У некоторых рыб живорождение.
4,8(7 оценок)
Ответ:
SBusic
SBusic
25.08.2021
Пульс – це поштовхоподібні коливання стінок судин, які виника- ють під час руху крові при вигнанні її з серця. Пульс досліджують шля- хом притиснення в місцях поверхневого розташування судин. У терапев- тичній практиці найчастіше пульс прощупують на променевій артерії, якщо ж дослідження на ній утруднене, можливе визначення пульсу на сонній, стегновій, скроневій артеріях та ін.
При дослідженні пульсу визначають у чіткій послідовності його характеристики: симетричність, ритмічність, частоту, наповнення й на- пругу, форму пульсової хвилі.
Характеристики пульсу
1. Симетричність – це однакові пульсові коливання, що визнача- ються на симетричних променевих артеріях. У нормі пульс симетричний, при патології асиметричний. Пульс (pulsus differens) визначається при різниці у його величині або в часі його появи на правій і лівій руці. При- чини: здавлювання артерії рубцем, пухлиною, інфільтратом, збільшеними л/вузлами (пахвовими, над- і підключичними), а також може гатися при мітральних вадах, коли різко збільшене (гіпертрофоване) ліве перед- сердя здавлює ліву підключичну артерію (симптом Попова–Савельєва), при мітральному стенозі збільшується ліве передсердя.
2. Ритмічність – це часовий проміжок між пульсовими хвилями. Якщо вони однакові, то пульс ритмічний (pulsus regularis), якщо різні, то пульс аритмічний (pulsus irregularis) і пов'язаний з такими патологічними станами, як дихальна аритмія – пульс частішає на вдиху й уповільнюється при видиху; екстрасистолія – окремі пульсові хвилі менші за величиною, виникають раніше за свій звичайний час (передчасні скорочення) і супровод- жуються більш тривалою паузою (компенсаторна пауза); пароксизмальна тахікардія – пульс нападами досягає частоти до 200 уд/хв і більше; мигот- лива аритмія – пульсові хвилі мають різну величину й випливають через нерівні проміжки часу, характерний дефіцит пульсу (pulsus deficiens); бло- када серця гається переривання проведення пульсу з розвитком дуже повільного ритму (менш 40 уд/хв).
3. Частота пульсу – це число пульсових хвиль, зареєстрованих протягом 1 хв. При правильному ритмі пульсу частоту його підраховують протягом 15 с і множать отримане значення на 4. При неправильному ритмі частоту пульсу необхідно підраховувати протягом 1 хв. У нормі вона ста- новить 60–80 за 1 хв. У дітей пульс частіше: норма для новонароджених – приблизно 140 уд/хв, до кінця першого року життя частота пульсу знижу- ється до 110–130 уд/хв, до 6 років – приблизно до 100 уд/хв, а до 16–18 ро- ків вона наближається до нормальної для дорослої людини.
4,4(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ