М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nataaleksandro2
nataaleksandro2
09.10.2021 05:00 •  Биология

Скільки клітин утворюється під час сперматогенезу з однієї вихідної клітини?​

👇
Ответ:
danilcs02
danilcs02
09.10.2021

В результаті поділу однієї сперматогонії утворюються чотири сперматіди, кожна з яких має гаплоїдний набором хромосом.

4,6(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
живууууу
живууууу
09.10.2021

Членистоногі (лат. Arthropoda, від ін. - грец. ἄρθρον-суглоб і πούς, рід. п.ποδός — нога) — тип первинноротих тварин, що включає комах, ракоподібних, павукоподібних і багатоніжок. За кількістю видів і поширеності може вважатися найбільш процвітаючою групою живих організмів. До представників цього типу відноситься більше 80% всіх видів тварин на Землі.

Основна особливість представників даної групи тваринних організмів-наявність зовнішнього скелета, утвореного частково склеротизованою хітінсодержащей кутикулою, і гетерономно сегментоване тіло з парними членистими кінцівками (хоча б на деяких стадіях життєвого циклу).

Объяснение-зроби мою відповідь будь ласка кращим, натиснувши на корону

4,5(23 оценок)
Ответ:
хорошист546
хорошист546
09.10.2021

Объяснение:

Абіоти́чні екологі́чні фа́ктори — впливи на організми, популяції, біоценози різноманітних агентів неживої природи. Це кліматичні, геологічні, географічні фактори, фізичні й хімічні агенти, також катастрофи — повені чи пожежі. Кліматичні, фізичні, хімічні чинники впливають безпосередньо на організми, а геологічні та географічні — більш опосередковано, визначаючи температурні й інші кліматичні режими.Температура — найважливіший абіотичний екологічний фактор, на який реагують усі живі істоти, адже вона визначає швидкість хімічних реакцій у навколишньому середовищі й метаболізму в більшості живих організмів. Особливе значення має сезонне підвищення температури в зонах із холодним кліматом. Однак критичнішою для життя організмів на Землі є верхня межа температур. Сонячна енергія і світло не тільки зумовлюють температуру на поверхні Землі, але й є первинним джерелом енергії та фотосинтезу для рослин. Визначальний для життя рослин — нижній поріг освітленості. Вода — ключова речовина живих систем — обумовлює вологість середовища на суходолі. Дефіцит прісної води (джерелом якої є опади) є визначальним фактором для життя суходольних організмів. Хімізм навколишнього середовища є важливим чинником, особливо для гідробіонтів, які чітко поділяються на морські та прісноводні. Для рослин також важливим є хімічний склад ґрунту, зокрема і наявність у ньому макро- і мікроелементів. Тиск — визначальний фактор для водних тварин, що обмежує їх проникнення в глибини Світового океану

4,6(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ