М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
eremenko6kirov
eremenko6kirov
06.03.2020 17:00 •  Биология

Укажіть назви елементів життєвого циклу зозулиного льноу: а коробочка
б протонема в спори г ризоїди (одна лишня)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
марина1927
марина1927
06.03.2020

ответ: еволюційна теорія дарвіна є цілісне вчення про історичний розвиток органічного світу . вона охоплює широке коло проблем , найважливішими з яких є докази еволюції , виявлення рушійних сил еволюції , визначення шляхів і закономірностей еволюційного процесу та ін

сутність еволюційного вчення полягає в наступних основних положеннях:

всі види живих істот , що населяють землю , ніколи не були кимось створені.

виникнувши природним шляхом , органічні форми повільно і поступово перетворювалися й удосконалювалися відповідно до навколишніх умов.

в основі перетворення видів у природі лежать такі властивості організмів , як спадковість і мінливість , а також постійно відбувається в природі природний відбір. природний відбір здійснюється через складну взаємодію організмів один з одним і з чинниками неживої природи ; ці взаємини дарвін назвав боротьбою за існування.

результатом еволюції є пристосованість організмів до умов їх проживання і різноманіття видів у природі .

объяснение:

4,8(74 оценок)
Ответ:
Гюнтер11
Гюнтер11
06.03.2020

Поведінка — це набір дій, реакцій на середовище (подразники) свідоме та несвідоме.

Поведінка людини біологічними соціальними чинниками. Біологічну основу поведінки складають інстинкти, наприклад, інстинкти самозбереження, розмноження, турбота про потомство.

Такі особливості поведінки, як емоційність, агресивність, прагнення до успіху, любов, і тому подібне мають біологічну природу.

У сучасному суспільстві поведінка людини багато в чому визначається соціальними чинниками; людина дотримується певних поведінкових норм. Успіх людини визначається умінням дотримуватись певних поведінкових норм.

Пошукова поведінка відрізняється винятковою різноманітністю і залежить від особливостей екології і біології виду. Спільним для тварин є підвищення чутливості до харчових подразників. У одноклітинних організмів, личинок комах вона проявляється у вигляді позитивного таксису, по відношенню до хімічних подразників.

Тварини виявляють вибірковість по відношенню до їжі. Вона може проявлятися у вигляді суворої спеціалізації, як у Rostrhamus sociabilis, що харчується лише слизняками, або у вигляді харчової переваги, за наявності якої тварина, якщо у неї є вибір, віддає перевагу певному харчовому об'єкту. Екологи визначають харчову перевагу як перевищення певного харчового об'єкта в раціоні над його вмістом в середовищі. Часто тварини прагнуть підтримувати різноманітність харчового раціону (Збалансована перевага).

4,5(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ