М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як здійснюється вплив симпатичного і парасимпатичного відділів нервової системи на організм людини​

👇
Ответ:
Sasha476
Sasha476
21.10.2020

Симпатичнп підвищує:

Серцеву діяльність

Артеріальний тиск

Кровопостачання і тонус скелетних м'язів

Гліколіз

Обмін речовин

При цьому гальмуються інші процеси, активність яких безпосередньо в даний момент не є необхідною (наприклад, діяльність травної системи).

Парасимпатична

Парасимпатична нервова система іннервує райдужну оболонку, слізну залозу, піднижньощелепну, під'язикову і привушну залози, легені і бронхи, серце (зменшення частоти і сили серцевих скорочень), стравохід, шлунок, товсту і тонку кишку (посилення секреції залозистих клітин).

Парасимпптична діє протилежно симпатичній

4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mary17ice
Mary17ice
21.10.2020
Мале починається правим шлуночком йде до легень через легеневі артерії венозна кров, насичується киснем І через чотири легеневі вени повераєтся артеріальна кров до лівого передсердя, потім йде у шлуночок, виходить у найбільшу артерію аорту, яка переходить у великі артерії, вони все в менші І В артеріоли, і капіляри, які передають кисень тканинам . потім вони набирають від тканин вуглекислий газ, І повертаються до серця по малим венам, більшим, І збираються у дві великі нижню І верхню порожнисті, повертаючись до правого передсердя І закінчуючи велике коло кровообігу
у венах є кишенькові клапани, які перешкоджають руху крові назад.
4,7(94 оценок)
Ответ:
artemkovalev1
artemkovalev1
21.10.2020

1. Связано это с эволюционными преобразованиями,шедшими по пути увеличения полезной площади эритроцита за счёт устранения ядра и соответственно увеличения количества гемоглобина,который может вместить эритроцит. Тем самым переносится больший объём кислорода. Интересно,что ещё ядра в эритроцитах имеются у кур.

2. Тут необходимо вспомнить главную функцию эритроцитов -- перенос кислорода за счёт имеющегося в них белка гемоглобина. В то же время на уровне высокогорий в воздухе содержится очень мало кислорода,поэтому человеческий организм при возмещать этот недостаток повышенным уровнем эритроцитов,содержащим суммарно больше кислорода.

4,4(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ