Різниця між інстинктом і рефлексом
Дослідниками визначено, що в основі життєвої активності людини (або тварини) на глибинному рівні лежать інстинкти. Вони є керівництвом для всіх скоєних дій. Другий рівень складають безумовні рефлекси, з якими людина вже народжується. На третьому рівні в поводженні беруть участь умовні рефлекси, що формуються на різних етапах життя.
Відмінність інстинкту від рефлексу полягає в самій суті цих понять. Інстинкт сам по собі не є дією. Він лише подає організму певний сигнал. Скажімо, при появі небезпеки активізується інстинкт самозбереження. Це виражається в тому, що людина внутрішньо напружується (переляк), сили його організму мобілізуються. Але за дії в даній ситуації відповідають уже рефлекси. Вони підказують, як саме можна подолати загрозу: втекти, вступити в сутичку і т. Д. Причому дії виконуються автоматично, без будь-якого аналізу ситуації – на це просто немає часу.
У чому різниця між інстинктом і рефлексом? У тому, що окремий рефлекс – це проста реакція. Інстинкт же виражається в цілій низці рефлекторних дій. Крім того, прояв інстинкту може в якійсь мірі контролюватися свідомістю. Наприклад, підкоряючись інстинкту дослідження, людина робить певні дії, але за своїм бажанням активність в цьому напрямку він здатний на якийсь час припинити. Тим часом колінний рефлекс неодмінно дасть про себе знати в разі удару по відповідній ділянці ноги, хочемо ми того чи ні.
как то так
Вымирание видов ведет к дисбалансу биоценозов, т.к. все организмы взаимосвязаны и играют огромную роль в круговороте энергии. Вымирание одного вида может привести к серьезным нарушениям в экосистеме.
2)Уничтожим например...волков. Роль естественного отбора практически потеряет свое значение. Ведь хищники убивают лишь слабых особей,не выжить. ( Можно подставить любое животное. Пауки,змеи, червяки - все имеют своё значение. Лишь значение кандиру не особо понятно))) )
3)акклиматизация животных при ться к новым условиям существования, с которыми им приходится встречаться при перемене местообитания.
Обитая в определенных климатических районах, животные
при к ним, приобретая подходящую чисто биологическую структуру тканей и вырабатывая иммунитет к различного рода неблагоприятным воздействиям.
в области задней центральной извилины коры больших полушарий.