це явище - Гібридизація
Объяснение:
Може здійснюватися в межах одного виду (внутрішньовидова гібридизація) і між різними систематичними групами (віддалена гібридизація, при якій відбувається об'єднання різних геномів). Для першого покоління гібридів часто характерний гетерозис, що виражається в кращій пристосованості, більшій плодючості і життєздатності організмів. При віддаленій гібридизації гібриди часто стерильні.
Гібридизація — процес, на основі якого виникає і реалізується комбінативна мінливість — один з факторів еволюції.
Відповідь:
1. Умови життя на планеті земля сприятливі (гравітація, кисень в повітрі, грунт, живі організми)
2. Абіотичні чинники (нежива природа) поділяються на прості і комплексні (Тепло, вода, світло, повітря, механічний склад грунтів)
- Вони впливають на організми позитивно
3. -Світло - важливий чинник неживої природи, але різним організмам потрібна неоднакова його кількість. Так, одні рослини ростуть на добре освітлюваній території. Їх називають світлолюбними. Це сосна, соняшник, пшениця та інші. Існують рослини, які зростають тільки в затінених місцях, де світла небагато. Це тіньолюбні рослини. До групи тіньовитривалих рослин належать ті, які добре розвиваються і за яскравого освітлення, і в затінку.
-Найвиразнішим пристосуванням рослин до різного освітлення є розміри листка. У тінелюбного копитняка, який росте в затінених ділянках лісу, листки великі, щоб вловлювати більше світла. Листки світлолюбних рослин дрібніші, а блискуча поверхня деяких з них відіграє роль дзеркала - відбиває сонячні промені.
4. Для того щоб оцінити знання класу, напевне...
5. -
Пояснення:
ответ:1) до мутации была аминокислота ЛЕЙ (лейцин). В результате изменения одного нуклеотида (второго с 5'конца) в ДНК и РНК изменилась структура кодируемого белка. 3) свойство кода- универсальность.
Задание 2. Нуклеотидов на иРНК понадобилось 9. Триплетов 3. Транспортных РНК - 3
Объяснение: