Раковина складається з 3-х шарів: зовнішній шар-роговий, середній-фарфоровий, нижній-перламутрові
Сторнники гриба.
1-шляпка
2-ніжка
3-грибниця
4-плодове тіло
Відповіді до питань...
1. Гіф, гіфа — мікроскопічне, ниткоподібне відгалуження гриба, що утворює його вегетативне тіло — талом. Вся сукупність гіфів гриба називається грибницею. Гіфи мають верхівковий, необмежений ріст. У нижчих грибів гіфи не мають поперечних перегородок і грибниця становить одну велику багатоядерну клітину.
ОписГрибниця — вегетативне тіло гриба, складається з тонких розгалужених гіфів, діаметром 1,5—10 мкм. Розвивається зазвичай всередині субстрату, рідше на його поверхні. Міцелій може бути неклітинним або багатоклітинним. Ядра клітин міцелію можуть бути гаплоїдними або диплоїдними.
2. Гриби, як і рослини, здатні до необмеженого росту, а також мають у складі власних клітин клітину стінку, поглинають з субстрату, на якому ростуть поживні речовини.
З, тваринами в першу чергу, їх пов'язує гетеротрофний тип живлення, той факт, що в процесі життєдіяльності вони вироблять сечовину, а також те, що вони запасають речовини у вигляді глікогену.
Объяснение:
1. Дрожжи являются гетеротрофные организмы, питающиеся растворенными органическими веществами, поглощая их путем всасывания всей поверхностью тела (грибное питания), сапротрофами - питаются органическими веществами остатков животных и растений.
Энергию грибы получают путем дыхания - с кислорода они раскладывают в митохондриях часть поглощенных органических веществ на углекислый газ и воду , синтезируя при этом молекулы АТФ. При отсутствии кислорода дрожжи получают энергию с брожения, раскладывая сахара в углекислый газ и спирт.
2.Дрожжи это одноклеточные грибы, которые размножаются почкованием.
Дрожжи используют в хлебопечении, виноделии, пивоварении.
3.Плесень, как и любые грибы, любит тепло и сырость. Поэтому влажность воздуха более 60 % и температура выше 20-ти тепла – идеальные условия для появления грибка. Плесень очень любит отсутствие вентиляции, солнечного света и застой воздуха.
4.Например: хлеб. Если на нем появилась плесень, в некоторых местах, то остальная часть тоже поражённая плесенью, которые не видны глазом
5.Дрожжи, Конидии Аспергиллы
Объяснение:
Раковина складається з 3 - х шарів: зовнішній шар - роговий, середній - фарфоровий, нижній-перламутрові. Молюски дихають легким (лівим) або зябрами. У молюсків є ротовий отвір, їжа, заковтуючись, через яке потрапляє в глотку, потім через тертку (як наша мова) за до слинних залоз розкладається, потім потрапляє в стравохід.