. Широко распространенная во второй половине третичного периода ископаемая группа высших обезьян — дриопитеков — дала начало двум эволюционным линиям: понгидам и гоминидам. Потомки понгид — гориллы и шимпанзе — живут и сегодня, к гоминидам в наше время относится один-единственный вид— Человек разумный.
Ученым трудно проследить, как развивались и эволюционировали предки человека: слишком уж мало в их распоряжении ископаемых остатков, да и те очень неполные. Поэтому существуют различные версии эволюции гоминид.
Хороший вопрос.
Думаю, что из названия "Homo hapilis" очевиндо, что он мог уже изготавливать примитивные орудия.
Но нестоит забывать, что что Человек Умелый это прогресивный вариант автралопитека. И появились они 2-2,5 млн лет назад. Хотя некоторые специальисты считают, что первые люди могли появится значительно раньше.
Немного анотомических данных:
Рост примерно 150 см
Объём мозга на 100 больше чем у других автралопитеков. А масса его до 650 грамм.
Имел зубы человеческого типа.
И что самое интересное, первый палец стопы не был отведён в сторону. Это хорошее анатомическое докозательство (если не верите посмотрите на свою ногу).
переосмисленням як похідного від «рай» і «дуга»)[2] — оптичне явище в атмосфері, що являє собою одну, дві чи декілька різнокольорових дуг, що гаються на тлі хмари, якщо вона розташована проти Сонця. Червоний колір ми бачимо з зовнішнього боку веселки, а фіолетовий — із внутрішнього.Веселка ж ніколи не стає колом та її дуга не більша півкола. На заході та сході дуга [веселки] найбільша, а коло - найменше; коли ж [Сонце] піднімається вище, дуга стає меншою, але коло - більшим (7). після осіннього рівнодення, коли дні коротші, [веселка] з'являється у будь-який час доби, але літом ніколи не буває в полудні. »
Объяснение: ;
• Ісаак Ньютон(1643-1727рр.) був першим хто пояснив забарвлення веселки;
• Повна теорія веселки з урахуванням дифракції світла, яка залежить від співвідношення довжини хвилі світла і розміру краплі, була побудована лише в XIX столітті Дж.Б. Ері (1836) і Дж.М. Пернтером (1897).
Промені, що двічі відбилися від стінок краплі зсередини, утворюють вторинну веселку, радіус якої більший приблизно на 10°. Порядок кольорів у ній зворотний.чим яскравіше світло, тим «барвистіша» веселкаТрадиційно умовно виділяють сім кольорів веселки в послідовності зменшення довжини світлової хвилі: червоний (< 740 нм), оранжевий (помаранчевий), жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий (> 380 нм). Цю послідовність легко запам'ятати за мнемонічною формулою, кожне слово якої розпочинається на літеру, що відповідає кольору. Наприклад:
Чарівниця Осінь Жар-птаху Закликає Бабин Сад Фарбувати
Чарівна Оксана Живе Знову Біля Старого Фонтану
Чомусь Осіння Журба Завжди Буяє Сумними Фарбами
Чоловік Охоче Жінку Заміж Бере Собі Файну
Червоні Окуляри Жанки Заважають Бачити Сяйво Фіалки
Чому Обізнані Життям Завжди Балакають Смішні Фрази?
Червоний Орел Живе За Байраком Серед Фіалок
Чапля Осінь Жде Завзято, Буде Сани Фарбувати
Чи Обжене Жвавенького Зайчиська Байдикуватий Ситий Фокстер'єр?
Чекав Обіду Журналіст. З‘їв Бутерброд — Став Футболіст.
Чи Омелько Жити Зможе Без Своїх Фантазій?
Чим Образив Жайворонка Золотавий Блиск Святкового Феєрверку?