М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
GanstaRio1
GanstaRio1
18.04.2022 13:14 •  Биология

Сочинение на тему:
Осенние явление в природе

👇
Ответ:
natalizotowa198
natalizotowa198
18.04.2022

Осенью довольно много красивых явлений. возможно кому то нравится дождь или град, или же кто то обожает листопад и лужи на дороге. Весьма что кому нравится. А изменения цвета листьев завораживает. Например в Сибире в октябре уже снег, но при этом на календаре осень) Но это ещё не все красоты осени

P.S автор ответа не любит осень :3

4,5(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ник4891
ник4891
18.04.2022

Визначення Заплiднення – це процес злиття статевих клiтин (гамет).

Для рослин властиве подвійне запліднення, яке у 1898 р. було відкрито професором Київського університету – Сергієм Гавриловичем Навашиним.

Коли пилкове зерно потрапляє на приймочку маточки, вегетативна клітина проростає та утворюється пилкова трубка, але залишаються ще два спермії, тобто дві гамети з гаплоїдним (одинарним) набором хромосом. Вони потрапляють до насінного зачатку крізь пилковхід. Тут один зі сперміїв зливається з яйцеклітиною – запліднює її, утворюється зигота.

Визначення Зигота – це диплоїдна клітина (в ній міститься подвійний набір хромосом).

Із зиготи розвиватиметься нова рослина. Другий спермій зливається з диплоїдною центральною клітиною, в результаті чого утворюється клітина з триплоїдним (тобто потрійним) набором хромосом. З цієї клітини сформується ендосперм, що мітить запас поживних речовин для розвитку зародка. Із покривів (інтегументів) насінного зачатка сформується насінна шкірка, а із зиготи – зародок нової рослини.

В результаті запліднення утворюється:пилкове зернозиготагаметанасінний зачаток Запліднення – це процес злиття двох гамет, в результаті якого утворюється зигота.

Під час розвитку покритонасінних рослин першим відбуваєтьсяподвійне запліднення і утворення зиготиутворення сперміїв і яйцеклітинформування насіння і плодівутворення пилкових зерен і зародкових мішків

Під час розвитку покритонасінних рослин другим відбуваєтьсяподвійне запліднення і утворення зиготиутворення сперміїв і яйцеклітинформування насіння і плодівутворення пилкових зерен і зародкових мішків

Під час розвитку покритонасінних рослин третім відбуваєтьсяподвійне запліднення і утворення зиготиутворення сперміїв і яйцеклітинформування насіння і плодівутворення пилкових зерен і зародкових мішків

Під час розвитку покритонасінних рослин четвертим відбуваєтьсяподвійне запліднення і утворення зиготиутворення сперміїв і яйцеклітинформування насіння і плодівутворення пилкових зерен і зародкових мішків Спочатку формуються гаметофіти: чоловічий (пилкове зерно) та жіночий (зародковий мішок); потім формуються гамети: спермії та яйцеклітини; в результаті злиття гамет відбувається подвійне запліднення та утворення зиготи; врешті-решт, формується насінина та плід.

Объяснение:

4,4(28 оценок)
Ответ:
aicha21
aicha21
18.04.2022

Відповідь:

Гриби досить широко використовуються людиною.  

Їстівні гриби вживають у їжу.  

Гриби необхідні при виготовленні хліба, сирів, у виноробстві і т. д.

Наприклад, дріжджі використовуються у хлібопеченні, штами гриба Aspergillus niger застосовуються для виробництва лимонної кислоти з цукристих речовин. Деякі види цвілевих грибів (так звана «благородна цвіль») використовуються для виготовлення спеціальних сортів сиру (рокфор, камамбер). Із деяких грибів отримують цінні ліки (наприклад, пеніцилін).

 

Але гриби можуть завдавати й великої шкоди.  

Деякі з них викликають хвороби рослин, тварин і людини.  

Гриби руйнують будівлі.  

Часто цвілеві гриби вражають продукти харчування та роблять їх непридатними для вживання. Деякі гриби виробляють отруйні речовини, ними можна важко отруїтися, можливі смертельні випадки.

Пояснення:

4,5(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ