М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
артур613
артур613
27.04.2023 20:12 •  Биология

Увідповідніть гіпотезу виникнення вірусів і її суть. 1. гіпотеза спрощення

2. гіпотеза втечі

3. гіпотеза доклітинного походження

А віруси виникли в результаті набуття частинами геному здатності до незалежного копіювання

Б віруси є нащадками молекулярних комплексів, що сформувалися до появи клітинних організмів

В віруси — це «загублені» ядра клітин, що втратили більшу частину генів

Г віруси — це нащадки паразитичних бактерій

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vika16122004
vika16122004
27.04.2023

Життєва є́мність легень -це максимальна кількість повітря . ЖЄЛ є одним з основних показників стану апарату зовнішнього дихання, широко тим, що використовуються в медицині.

Разом із залишковим об'ємом, тобто об'ємом повітря, що залишається в легенях після найглибшого видиху, ЖЄЛ утворює загальну ємність легенів (ЗЄЛ). В нормі ЖЄЛ становить близько 3/4 загальної місткості легенів і хазмінювати глибину свого дихання. При спокійному диханні здорова доросла людина використовує невелику частину ЖЄЛ: вдихає і видихає 300–500 мл повітря (так званий дихальний об'єм). При цьому резервний об'єм вдиху, тобто кількість повітря, яка людина здатна додатково вдихнути після спокійного вдиху, і резервний об'єм видиху, рівний об'єму повітря, що додатково видихається після спокійного видиху, складає в середньому приблизно по 1500 мл кожний. Навіть після найглибшого видиху в легенях залишається ще близько 800 - 1700 см3 повітря, так званий залишковий повітря.Залишковий та резервний повітря постійно заповнюють альвеоли легень при спокійному диханні. Це так зване альвеолярне повітря. Обсяг його дорівнює 2500-3500 см3 Під час фізичного навантаження дихальний об'єм зростає за рахунок використовування резервів вдиху і видиху. Інспіратора та експіраторна ємкість легень може бути збільшена шляхом тренування . Тому наприклад у тренованых осіб ЖЄЛ може сягати 6000-7000 мл. Життєву ємність легень визначають за до спірометра .

4,6(87 оценок)
Ответ:
Lizik741Limon
Lizik741Limon
27.04.2023
Насколько  я знаю, то они советуют выпивать простой воды за 25-30 минут до еды! Если человек питается в соответствии со строгим распорядком дня, то воду нужно выпивать как минимум за 25-30 минут до приёма еды. Делать это нужно для того, чтобы отличить жажду от голода. Если после стакана (двух) выпитой воды, через 30 минут чувствуется голод, то нужно покушать, а если «голод то лучше не употреблять лишней для организма пищи. Но кушать нужно не раньше чем через 30 минут после выпитой воды. Выпивая 1-2 стакана воды за 30 минут до еды, человек уже за 3 недели может сбросить от 3 до 6 кг лишнего веса, т.к. будет постоянно поддерживать нормальный водный баланс в организме и не будет перегружать себя лишней едой. За целый день нужно выпивать около 2,5 литров воды.
4,4(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ