Превращение (метаморфоз) насекомого – это совокупность изменений, происходящих с ним в постэмбриональный период с момента выхода из яйца и до достижения половозрелого состояния.
Неполный (hemimetabola): после яйца насекомое проходит стадии личинки и имаго, что характерно для клопов, прямокрылых, трипсов, равнокрылых и др.
Полный (holometabola): насекомое проходит стадии личинки, куколки и имаго, это свойственно жесткокрылым, чешуекрылым, сетчатокрылым, перепончатокрылым и двукрылым.
Далеко не у всех насекомых развитие проходит только по одному из перечисленных типов; в результате воздействия многих факторов жизненный цикл этих организмов может протекать с определенными видоизменениями.
В частности, встречается неполное упрощенное превращение (ги неполное усложненное превращение (гиперморфоз) и усложненное полное превращение (гиперметаморфоз).
Объяснение:
ответ: 1.Вестибулярний апарат складається з круглого та овального мішечків і 3 півколових каналів. Вестибулярний апарат виконує функцію сприйняття та регуляції положення тіла в просторі.
2. Тренувати можна за до різних фізичних вправ з обертаннями, швидкими поворотами голови або тіла.
3. В шкірі містяться рецептори дотику, тиску, тепла, холоду. Їхня основна функція: відчуття дотику.
4. Рецептори системи дотику,тиску знаходяться на поверхні шкіри. Вони реагують на розтягнення шкіри або зміну положення волосків. Збудження, яке виникає в рецепторах дотику, надходять нервами до тім’яних часток кори півкуль мозку і там формуються відчуття.
5. Ми можемо сприймати холод або тепло, без цього людині було б складно жити.
6. Біль - це відчуття, яке виникає внаслідок подразнення рецепторів шкіри. Завдяки болю в нас формуються відчуття,які відіграють важливу роль в житті кожної людини, завдяки болю ми розуміємо навколишнє середовище і те, що нас оточує
хромопласты