М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
olegtoda
olegtoda
01.03.2022 03:57 •  Биология

9 клас Біологія. 5 тестових завдань. ів. Це питання задаю вже 4-тий раз. Мені ніхто не допомагає, але мені дуже дуже потрібна до Благаю. Блін, я вже ів на якихось 5 завдань та ще й тестових. Багато хто дає ів аж на текст. Це не чесно. Біологія 9 клас. Дуже благаю! До ть Позначу як найкращу.


9 клас Біологія. 5 тестових завдань. ів. Це питання задаю вже 4-тий раз. Мені ніхто не допомагає, ал

👇
Открыть все ответы
Ответ:
EugeneEugene007
EugeneEugene007
01.03.2022

тіло ракоподібних поділяється на головогруди і сегментоване черевце. загальна кількість сегментів тіла 10-50. у вищих раків (річковий рак ) їх 20: з 5 утворюється головний відділ, 8 сегментів належать грудному відділу, що зростається з головним і 7 сегменти черевця. цій кількості сегментів відповідає кількість пар кінцівок. головний відділ має відозмінені кінцівки у довгі і короткі вусики та три пари щелеп. на грудному відділі є 3 пари ногощелип та 5 пар ходильних ніжок, перша з яких має міцні клешні. на черевці є 6 пар черевних ніжок, з яких дві перші перетворені (у самця) в копулятивні органи, а решта є плавальними ніжками. у нижчих раків на черевці кінцівок немає. ніжкі раків розділені на кінцях на дві гілки. виконують різні функції : одна для пересування, а другі для дихання, а інші для захоплення і утримання їжі.

4,6(44 оценок)
Ответ:
gggtair2004
gggtair2004
01.03.2022
Конечности ракообразных отличаются разнообразием строения  и выполняемых функций: они служат опорой при хождении; при плавании; участвуют в добывании пищи и ее размельчении; являются органами чувств - осязания и обоняния. деление конечностей на членики обеспечивает их подвижность. все тело раков одето кутикулой, образующей наружный скелет. у мелких низших форм раков скелет большей частью остается мягким и прозрачным, у высших - утолщается и укрепляется отложением солей углекислой извести, превращающей кутикулу в твердый панцирь.
4,5(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ