М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NoName69vv
NoName69vv
15.07.2022 03:54 •  Биология

Строение особенности строения форменных элементов крови ​

👇
Ответ:
peschanskaakris
peschanskaakris
15.07.2022

Эритроциты

1)красные

2)маленькие дисковидные клетки, двояковогнутая форма

3)молодые клетки имеют ядро, созревшие не имеют ядра

Лейкоциты

1)белые

2)форма изменчива

3)имеют ядро

Тромбоциты

1)фиолетово-красные

2)очень маленькие, плоские клетки неправильной формы

3)не имеют ядра

Объяснение:

4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vitalik1994
Vitalik1994
15.07.2022

Объясняется это двумя причинами.

Во‐первых, у всех клеточных организмов отсутствует фермент для катализа реакции образования РНК на матрице РНК. Такой фермент есть лишь у некоторых вирусов, геном которых представлен молекулой РНК. Остальные организмы могут синтезировать РНК только на ДНК‐матрице в ходе транскрипции.

Во‐вторых, из‐за потери метильной группы урацилом связь между ним и аденином получается малоустойчивой, поэтому "удержание" второй (комплементарной) нити для молекулы РНК является существенной проблемой.

В силу указанных причин, РНК не имеет постоянной двухспиральной структуры, а образование двойных участков небольшой протяженности связано с наличием в ее составе комплементарных зон (дуплексов или «шпилек»).

Объяснение:

4,8(14 оценок)
Ответ:
Ане4ка3
Ане4ка3
15.07.2022
Прямокрилі;
Найбільша кількість видів прямокрилих живе в тропіках і субтропіках, в помірному поясі. Місця їх проживання:

відкриті степи;
заливні та суходільні луки;
спекотні пустелі;
агроландшафти.
Тіло типового представника загону подовжене, розміри 0,2-15 см. Голова прикрашена парою складних очей, що складаються з фасеток і трьох одиночних вічок. Ротовий апарат гризе типу має потужні щелепи.

Дві пари крил. Перша пара – довгі та вузькі, вони часто перетворені в надкрила, задні – віялоподібні, великі, іноді яскравозабарвлені.

Пересуваються Прямокрилі за до трьох пар ніг. Задня пара – стрибальна. Ці ноги відрізняються потужними стегнами та довгими гомілками.

Передні – ходильні. У видів, що ведуть риючий іб життя, дві передні ноги використовується для копання ґрунту.

Перетинчастркрилі-Будова. Будова організму перетинчастокрилих має певні особливості. Розміри тіла варіюють від 0,2 мм до 6 см. Розрізняють голову, груди і черевце, які чітко відокремлені одне від одного. На голові розташовані органи чуттів. Очі складні, добре розвинені. Органи дотику - прямі або колінчаті вусики, що складаються з члеників (від 3 до 60), вони більш-менш розвинені у різних видів. Ротовий апарат у примітивних видів гризучого типу, у вищих - лижуче-сисний (нижня губа у них трансформована в хоботок). Серед них є рослиноїдні; паразитні, що розвиваються в яйцях, личинках та лялечках інших комах; личинок деяких видів вигодовують дорослі. Більшість дорослих перетинчастокрилих рослиноїдні, харчуються нектаром, ягодами, плодами, деякі види споживають тваринну їжу.

Метелики(лускокрилі) Тіло лускокрилих видовжене, на ньому найбільше помітні вкриті лусками і волосками крила — придатки грудей. Ротовий апарат завжди сисного типу. Між парою губних полапків знаходиться згорнутий у спіраль хоботок, що складається з двох видозміненних видовженних максил, що мають на внутрішній поверхні жолобки. Іноді ротові частини редуковані. По боках голови знаходяться фасеткові очі, часто добре розвинені. Тривалість життя 3-4тижні. Харчуються нектаром тому найбільш поширені в квіткових місцях.
4,5(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ