М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vilortnt
vilortnt
03.10.2021 22:42 •  Биология

З чого утворюються і коли з'являються перші молочні зуби?​

👇
Ответ:
stesin761
stesin761
03.10.2021

Хоч діти і народжуються без зубів (зазвичай), проте їх зачатки формуються ще під час перебування дитини у маминому животику. Їх ріст і розвиток залежить від генетичних факторів, харчування мами під час вагітності тощо.Молочних зубів 20. Звичайно, вони не виростають усі відразу. Свій час і місце має кожен молочний зубчик.

Объяснение:

медицина наука не точна, а діти не комп’ютери. У когось перший зубчик виростає у 4 міс, а у когось аж в 10. До того ж, запізнене прорізування зубів не завжди свідчить про брак мікро- та макроелементів. Воно може бути спадковим,

4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
РЕЛАД
РЕЛАД
03.10.2021

Объяснение:

Симбіоз - взаємовигідне співіснування особин різних видів. Прикладом може служити симбіоз клубенькових бактерій і рослин бобів.

Комменсалізм - постійне або тимчасове співжиття особин різних видів, при якому один з партнерів отримує односторонню користь, не приносячи шкоди іншому ( акула і риба-прилипало).

Форезія — пересування одного організму на іншому, наприклад, риби-прилипали на акулі чи певних видів кліщів на гнойових жуках.

Інквілінізм — користування іншим організмом як домівкою. Прикладом цього можуть бути рослини-епіфіти (зокрема, більшість орхідей), які ростуть на гілках дерев, але на відміну від рослин-паразитів живляться самостійно, не висмоктуючи соків з дерева-хазяїна. Інший приклад взаємодії демонструють птахи, що гніздяться в дуплах дерев.

Метабіоз — непряма залежність, в межах якої коменсал користується чимось, що було вироблено організмом-хазяїном, але після його смерті. У такий б, наприклад, раки-самітники користуються для захисту свого м'якого тіла порожніми раковинами молюсків.

4,4(82 оценок)
Ответ:
У клетки нервной системы есть нейрон, дендрит и аксон. другие клетки организма этого не имеют
Нейрон (нервная клетка) состоит из одного аксона, тела и нескольких дендритов. Наличие дендритов и аксонов есть характерная черта клетки нервной системы. Хотя есть и безаксонные нейроны, но дендриты присутствуют обязательно.

Дендрит (от греч. δένδρον — «дерево» ) — дихотомически ветвящийся отросток нервной клетки (нейрона) , воспринимающий сигналы от других нейронов, рецепторных клеток или непосредственно от внешних раздражителей. Проводит нервные импульсы к телу нейрона (соме) .

Аксон (греч. ἀξον — ось) — нейрит, осевой цилиндр, отросток нервной клетки, по которому нервные импульсы идут от тела клетки (сомы) к иннервируемым органам и другим нервным клеткам.
4,6(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ