М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
732tatyana732tatyana
732tatyana732tatyana
19.01.2023 06:38 •  Биология

Уматери группа крови 0 у отца ав. могут ли дети уноследовать группу крови матери если да,то какая вероятность,если нет,то почему?

👇
Ответ:
Rusynyk
Rusynyk
19.01.2023

Нет не могут, дети будут иметь либо 2 либо 3 группу крови.0

4,7(14 оценок)
Ответ:
enotowi4enot
enotowi4enot
19.01.2023

Нет.не могут.

возможна 2 или 3 группа!Й

 

 

4,8(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
daurmukhtar99
daurmukhtar99
19.01.2023

Объяснение:

При попадании инородного тела в дерму кожи - занозы, вместе с ней были занесены и бактерии. Они выделяют продукты своей жизнедеятельности во внутреннюю среду организма, чем и привлекают иммунные клетки нашего организма - нейтрофилов. Это самый многочисленный вид лейкоцитов, осуществляющий весь основной фагоцитоз. Они путём хемотаксиса (чувствительности к хим. веществу) идут с током крови к месту бактериального проникновения. Находящиеся вблизи тучные клетки кожи запускают аллергическую реакцию, выделяя особое вещество - гистамин. Так просто лейкоцит не бы стенку кровеносного капилляра, а вот гистамин обеспечивает образование отёка - он расширяет капилляр и в нём скапливается жидкость, при этом клетки капилляра расходятся и дают место для того, чтобы лейкоцит проник к бактериям. Это мы и видим на рисунке - в месте проникновения лейкоцитов сосуд расширен и клетки находятся на расстоянии друг от друга. Далее всё будет по принципу сложной иммунной реакции, но в основе будет лежать фагоцитирование бактерий этими самыми нейтрофилами.

4,8(35 оценок)
Ответ:

ответ:Сьогодні вже давно жодна людина на планеті не сумнівається в тому, що Земля має кулясту форму. Однак про те, що Земля не є ідеальною кулею, а має кілька приплюснуті полюса, знає трохи менше людей. Втім, знання такого факту не є обов’язковим, саме тому він відомий і не всім. Але питання про те, чому Земля – ​​це не ідеальний куля, систематично турбує багатьох людей, і сьогодні ми постараємося дати коротку відповідь на нього. Форма Землі: факти і стародавні гіпотези .Ще в давні часи Аристотель почав припускати, що Земля має круглу форму. Його гіпотези тоді ґрунтувалися на цілому переліку всіляких на кшталт явища, що відбувається при видаленні кораблів від берегів суші. Адже в таких умовах кораблі не просто ставали менше, але і візуально йшли вниз. В результаті, як ми знаємо, людство прийшло до того, що Земля – ​​це куля, і дуже довго люди були впевнені, що ця куля є ідеальним. Насправді форма нашої планети не є ідеальним кулею, і має форму кулі, сплюснутого в полюсах (північному і південному). Така фігура в науці називається «геоїда», і вона дуже близька до іншої геометричної форми – до сплюснутий еліпсоїда. Що ж стосується причини того, чому Земля не має форму ідеального правильного кулі, то для її пояснення необхідно врахувати деякі аспекти. Справа в тому, що свою форму наша планета отримала по масі самих різних процесів і явищ, які весь час перебувають в динаміці, тобто – змінюються. Справа в тому, що одним з пріоритетних показників, що впливають на зміну форми Землі, є сила гравітації. Однак коефіцієнт гравітації не є однаковим і рівномірно розподіленим по всій нашій планеті, в деяких місцях гравітаційний вплив є різним. Саме це призводить до того, що планета, обертаючись навколо своєї осі, придбала форму кулі, злегка приплюснутого на полюсах. Для того щоб більш наочно зрозуміти, як Землі придбала ту форму, яку наша планета має сьогодні, порівняти цей процес можна з виготовленням горщиків з глини. Вони також обертаються навколо своєї осі, і за рахунок швидкості обертання і нерівномірного поширення сил, адже в різних місцях скупчення глини є різним, готовий виріб отримає не ідеальну форму кулі.

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ