М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лето1990
лето1990
02.04.2020 03:48 •  Биология

Репродуктивна поведінка людини формується під впливом політичних, економічних, етнокультурних, етичних чинників і виявляється як реакція людей на зовнішні й внутрішні стимули до продовження роду і планування майбутньої родини. А чи має репродуктивна поведінка зворотний вплив? Наведіть приклади, що доводять взаємовпливи репродуктивної поведінки та обміну речовин й перетворення енергії в організмі людини.

👇
Ответ:
hellobro55555555555
hellobro55555555555
02.04.2020

Репродуктивна поведінка - це система психічних станів, дій і відносин, пов'язаних з народженням або відмовою від народження дітей будь-якій черговості, у шлюбі або поза шлюбом. Репродуктивне поведінка є соціально-психологічною основою народжуваності. До такої поведінки може бути умовно віднесено і рішення подружжя про усиновлення дитини. Репродуктивне поведінка формується під впливом політичних, економічних, етнокультурних та етичних чинників і проявляється як реакція людей на зовнішні і внутрішні стимули до продовження роду і плануванню майбутнього родини. Зовнішніми стимулами розглянутого поведінки є усвідомлення цінності дітей для батьків, сім'ї і суспільства, а також сімейні традиції і громадську думку. Репродуктивне поведінку в концентрованому вигляді включає в себе цикл дій, починаючи з моменту прийняття рішення про зачаття дитини до її народження. Вивчення репродуктивної поведінки дозволяє визначити вплив психіки людей, умов їх життя на процеси народжуваності, а також проведеної сімейної політики і пояснити історичні зміни репродуктивної поведінки.

В історії людського суспільства виділяють чотири історичних типу репродуктивного поведінки. Перший тип був притаманний доісторичного етапу розвитку людства. Репродуктивна поведінка на цьому етапі формувалося в основному стихійно, під впливом біологічних законів розмноження. Потреба в необмеженій народженні дітей визначалася необхідністю виживання людей як біологічного виду в умовах повальної смертності в результаті голоду, хвороб, воєн.

Другий історичний тип репродуктивної поведінки був характерний для феодально-аграрного виробництва. На цьому етапі репродуктивна поведінка регулювалося нормами, які встановлювалися громадською думкою, традиціями, церквою і державою. У країнах, де переважало сільське населення, основними нормами репродуктивної поведінки ставали річні цикли сільськогосподарських робіт і дотримання посту. При цьому контроль над індивідуальним репродуктивним поведінкою у шлюбі був гранично жорстким. Головними детермінантами норм числа дітей в родині були, з одного боку, висока смертність, а з іншого - обмеженість території. Максимізації числа можливих народжень сприяли норми ранньої та повсюдної шлюбності. При цьому в умовах вкрай низької продуктивності праці діти виступали для сім'ї в якості джерела робочої сили. Діти для батьків мали значення як помічники в господарських справах і у вихованні молодших братів і сестер. В умовах частих війн особливо потрібні були хлопчики як майбутні захисники і воїни. Велике число дітей сприяло добробуту сім'ї та зростанню авторитету батьків серед членів суспільства. Все це обумовлювало мотивацію потреби в збільшенні народжуваності, підтримки її на високому рівні.

4,5(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zzzzzzya2017
zzzzzzya2017
02.04.2020
Элементарные эволюционные явления на уровне популяции происходят под действием движущих сил - факторов, которые направленно преобразовывают популяцию, приводя к генетическим изменениям в ней. Такими основными элементарными факторами являются: мутационный процесс и комбинативная изменчивость (рекомбиногенез), возникающая в результате комбинации хромосом при гибридизации, популяционные волны ("волны жизни"), дрейф генов, изоляция и естественный отбор.

Мутационный процесс.
Популяционные волны.
Изоляция.
Естественный отбор - единственный направленный фактор эволюции. Именно в результате действия естественного отбора формируется при организмов, увеличивается разнообразие живой природы.
4,6(61 оценок)
Ответ:
oksa7610
oksa7610
02.04.2020
1. это великолепные летуны - главное отличие этого класса - перья.
2. полые кости. такие кости могли выдержать все конечности.
3. исчезновения зубов и массивных челюстей, кости стали тонкими
4. дыхательная система самая совершенная среди позвоночных животных.
5. легкие птиц имеют трубчатое строение и, главное, имеют пять пар воздушных мешков.
6. желудок разделен на два отдела. железистый- пищеварение, мускульный- переваривание
7. прекрасное зрение
8. у них постоянная температура тела около 41 гр.С
это конечно, особенности птиц, но думаю, вам это
4,6(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ