М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexeyivanovnk1234
alexeyivanovnk1234
19.05.2022 07:23 •  Биология

Например, подорожники с широкими и узкими листьями относятся к одному
роду (рис. 139). в Кыргызстане растут 7
видов подорожника. Они между собой не
скрещиваются. Значит, только особи одно-
го вида могут скрещиваться и давать по-
томство. А разные виды не скрещиваются.
Вид. Например, рожь и пшеница от-
носятся к роду пшеницы, а пшеница, ку-
куруза, ячмень, овёс и другие близкие
2
Рис. 133. 1- широколистный
подорожник, 2- узколистный
подорожник,
125​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
w11Maxim11w
w11Maxim11w
19.05.2022

Привет, надеюсь , но если неправильно пишы

Объяснение:

Оцтова кислота (етанова або метанкарбонова кислота), формула СН3СООН – органічна, одноосновна кислота з групи карбонових, що належить до слабких насичених її представників. За звичайних умов – безбарвна рідина з різким запахом, яка поглинає воду з навколишнього середовища. Температура кипіння 117,87⁰С, температура плавлення концентрованої оцтової кислоти нижча від кімнатної. При температурі 16,635⁰C оцтова кислота замерзає і в безводному стані перетворюється на безбарвні кристали. За цю властивість має технічну назву льодяна оцтова кислота, або «оцтова кислота крижана».

Серед основних властивостей – висока реакційна здатність. Взаємодіє з металами, лугами, спиртами, утворюючи ряд складних ефірів і солей – ацетатів. Необмежено змішується з водою, утворює значну кількість азеотропних сумішей з органічними розчинниками: гексаном, октаном, бензином, піридином, циклогексаном, хлорбензолом, нітроетаном, іншими речовинами.

В харчовій промисловості відома як консервант Е 260. Її 3%-9% водний розчин – оцет, 70%-80% водний розчин – оцтова есенція. Використовується як підкислювач, пом’якшувач води (з утворенням ацетатів кальцію і магнію), регулятор кислотності рН у складі буферних розчинів, антигрибковий та антибактеріальний інгредієнт. В харчовій промисловості (виробництво майонезів, соусів, маринування рибних та м’ясних страв, кондитерська випічка) повинна використовуватись лише оцтова кислота біологічного походження, яку одержують в результаті оцтовокислого бродіння.

В низьких концентраціях оцтова кислота знаходиться в багатьох рослинних і тваринних системах.

Давньогрецький лікар Гіппократ використовував розчини оцтової кислоти як антисептик, а також у складі настоянок від чисельних захворювань (лихоманка, шлункова виразка, плеврит, закрепи).

Більшість світового виробництва оцтової кислоти використовується для виготовлення полімерів, похідних целюлози, вінілацетату, штучного волокна, хімічних засобів захисту рослин, в побутовій хімії, як важливий промисловий розчинник, а також у виробництві фармацевтичних препаратів. Тому оцтова кислота – один з базових продуктів промислового органічного синтезу.

В організмі людини похідні оцтової кислоти допомагають розщеплювати вуглеводи і жири, що надходять з продуктами харчування. Небезпечними для здоров’я і життя вважаються розчини, в яких концентрація оцтової кислоти вище 30%. Концентрована кислота при зіткненні зі шкірою та слизовими оболонками може викликати сильні опіки. У випадку її потрапляння необхідно промивати уражене місце великою кількістю води або розчину харчової соди.

За ступенем впливу на організм людини оцтова кислота відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

4,7(66 оценок)
Ответ:
katyabobkova
katyabobkova
19.05.2022

1. Опорно-рухова: кістки, хрящі, суглоби, зв'язки, м'язи. Функції: опорна, захисна, рухова, ресорна, біологічна.

2. Травна: ротова порожнина, глотка, стравохід, шлунок, тонка кишка, товста кишка. Функції: механічна, секреторна, всмоктувальна.

3. Дихальна: легені, носова порожнина, носоглотка, гортань, трахея, бронхи. Функція: дихання та газообмін, терморегуляція, інше.

4. Кровоносна: серце, артерії, вени, капіляри. Функція: транспорт газів, транспорт поживних речовин і їх продуктів обміну, перенесення тепла тощо

4,8(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ