Ні, птахам не можна давати смажені гарбузове насіння. Вони згубно впливають на травлення птахів. Якщо вони з сіллю, то категорично не можна. Навіть невеликий вміст солі в їжі може привести до смерті синички. Найкраще давати смажені не солоні насіння. У них багато білка та інших поживних речовин, необхідних птахам взимку.
Гарного Нового Року !
Нет, птицам нельзя давать жареные тыквенные семечки. Они пагубно влияют на пищеварение птиц. Если они с солью, то категорически нельзя. Даже небольшое содержание соли в еде может привести к смерти синички.
Яйцеродні, або однопрохідні
Ці примітивні ссавці. Вони не мають плаценти. Самки відкладають яйця з напівсформованим зародком, а потім насиджують їх або виношують в особливій складці шкіри на животі — сумці. Після вилуплення самка годує маля молоком, яке виділяється на ділянці шкіри (сосків немає). Дитинча злизує молоко. Будова та життєдіяльність яйцеродних недосконалі. Температура тіла коливається, немає губ і зубів, головний мозок розвинений слабко.
Сумчасті
Це велика група ссавців, у них є недосконала плацента, тому вагітність триває недовго, а дитинча настільки недорозвинене, що нагадує зародок. Після народження дитинча заповзає до сумки, де розташовані соски, і годується з них. Годування відбувається пасивно, молоко впорскується йому до рота. Із часом воно переходить на доросле живлення, але ще ховається від небезпеки в сумці матері.
Плацентарні
Це найбільша група сучасних ссавців, поширена на всіх континентах, у найрізноманітніших екологічних умовах. У плацентарних добре розвинена плацента, завдяки чому після закінчення вагітності народжується дитинча, здатне самостійно смоктати молоко. Також дуже добре розвинений головний мозок.
Объяснение: