М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DJZargo
DJZargo
26.05.2023 07:52 •  Биология

Бактерии. надо доклад, но можно на вопросы ответить: размножение питание образуют ли бактерии ткани внутреннее строение надо всем заранее с п а с и б : ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

👇
Ответ:
Tipaniktuta
Tipaniktuta
26.05.2023

 Бактерри размножаются простым делением клетки на два, питаются микроскопическими остатками пищи(но особые сине-зеленые или цианобактерии воспроизводят орг вещества), бактери размножаются очень быстро , но большинство потомства не живет долго причина высахание, высушивание, поедание др одноклеточными(к примеру амебой), бактерии по форме делятся на кокки(круглые, бацилы(палочки), также стрептококо, стафилококи , тетры и др. бактерии могут образовывать колонии по несколько особей, они состоят и з оболочки внутри которой цитоплазма, и включения(вакуоли), внутри также наследственная информация, передвигаются с жгутиков, считаюся доядерными(единственное царство без ядра в клетке)

4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
diman10000
diman10000
26.05.2023
Мое любимое животное — кошка. Я, еще будучи очень маленькой, очень хотела иметь кошку. И, наконец, моя мечта сбылась — на день рождение мне подарили маленького котенка. Его назвали Мартик, по месяцу в котором он родился. Он похож на леопарда. И характер соответствующий. Если у него хорошее настроение, то он играет и позволяет себя гладить, или лежит на коленях, но если у него плохое настроение, он при приближении предупреждает рычанием и лежит отдельно от всех. Мартюша домашний кот, который постоянно живет с нами в квартире. Он научился лапами открывать межкомнатные двери и шкафы. А что самое важное, я его очень люблю. 
4,4(5 оценок)
Ответ:
Karinarikfeeet
Karinarikfeeet
26.05.2023

ответ:Початок 70-х років 19 століття був позначений великими змінами в міжнародній обстановці. Головною причиною цього було посилення нерівномірності розвитку окремих країн. Після 1871 року в Європі запанував «озброєний мир», час коли всі готувалися до переділу територій.

Створення Німецької імперії істотно змінило ситуацію на європейському континенті. Зовнішня політика німецького уряду була спрямована на досягнення домінуючого положення Німеччини в Європі. У 1873 р. Німеччині вдалося створити Союз трьох імператорів — Німеччини, Австро-Угорщині й Росії. Але цей союз виявився не дуже надійним, оскільки Росія виступила на підтримку Франції. Після невдалого зближеня з Росією Німеччина вирішила звернути увагу на Австро-Угорщину - у 1879 р. між Німеччиною й Австро-Угорщиною був підписаний секретний союзний договір про спільну оборону проти нападу Росії. Незабаром Італія, серйозні суперечності з Францією через контроль над Північною Африкою, теж підписала цей договір. 1882 р. Німеччина, Австро-Угорщина й Італія підписали Троїстий союз, спрямований проти Франції і Росії. Німеччина намагалася залучити й могутню Англію, але та залишалася вірною політиці «блискучої ізоляції», не хотіла зв’язувати себе довгостроковими договорами з жодною з європейських держав.

Зростанням напруженості в російсько-німецьких відносинах спробувала скористатися Франція, яка прагнула перебороти свою зовнішньополітичну ізоляцію. Бісмарк, намагаючись учинити економічний тиск на Росію, закрив царському урядові вихід на німецький грошовий ринок. Тоді Росія звернулася із проханням про позики до французької біржі. І незабаром Франція стає найбільшим кредитором Російської імперії. Зближення республіканської Франції і царської Росії полегшувалося тим, що між ними не існувало серйозних суперечностей ні з питань європейської політики, ні з колоніальних проблем. У 1891 р. між Росією і Францією був підписаний консультативний пакт, а в 1893 р. — секретна військова конвенція про спільні дії у війні проти Німеччини. Підписання цієї конвенції завершило оформлення франко-російського союзу. ериторіальні домагання Німеччини, що швидко зростали, збільшення її економічного і військового потенціалу, а головне — витіснення з деяких ринків англійських товарів німецькими примусило керівників Великобританії переглянути свою традиційну політику «блискучої ізоляції». У 1904 р. було підписано англо-французьку угоду про розподіл сфер впливу в Африці. Ця угода одержала назву Антанта. Вона відкривала можливості для широкого співробітництва двох країн проти Німеччини. Зростання зовнішньополітичної активності Німеччини примусило Францію і Великобританію в 1906 р. домовитися про військове співробітництво.

Швидкий промисловий розвиток провідних країн світу наприкінці ХIХ століття призвів до загострення їхнього суперництва. Держави стали обмежувати конкуренцію на міжнародних ринках і перейшли до їхнього поділу. Невтримний колоніальний поділ світу підштовхував людство до військової катастрофи. Про це свідчили міжнародні кризи й локальні війни, що почастішали з кінця ХIХ століття і поки що відбувалися за межами або на периферії Європи.

4,8(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ