М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ttttt19
ttttt19
16.03.2022 23:26 •  Биология

Какая форма основания листа клубники?

👇
Ответ:
luda12291
luda12291
16.03.2022

Тупая форма листьев верхушки у клубники(т.к.угол между основанием пластинки и черешком тупой). И округло-клиновидная форма основания листа клубники.

4,7(81 оценок)
Ответ:
Neimeyumozg
Neimeyumozg
16.03.2022

Я соглашусь.У клубники лист бывает в основание округлый.Редко бывают конечно клиновидные основания у клубники.Но клиновидные основания клубники есть.Округлые основание от кливновидный отличается тем, что у округлый — округлённая форма, а у клиновидного нне округлая.

 

1.ответ: округлая форма листа.(или клиновидная).


Какая форма основания листа клубники?
4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
123456471
123456471
16.03.2022

ответ:Ооци́т також овоци́т (від грец. ōón — яйце, грец. kýtos — клітина), яйцекліти́на, — велика нерухома жіноча статева клітина (гамета) оогамних видів. Зливаючись зі сперматозоїдом, яйцеклітина утворює зиготу, з якої формується новий організмХарактерними особливостями яйцеклітин є нездатність активно рухатися та великі розміри, не лише в порівнянні зі сперматозоїдом, але й з іншими клітинами організму.

Ооцит — це високоспеціалізована клітина: його будова, склад й оболонки заточені під конкретну функцію: запліднення й утворення зиготи. Під час запліднення оболонки яйцеклітини призводять до того, що лише один з багатьох сперматозоїдів потрапляє всередину ооцита, а вміст яйцеклітини й накопичені поживні речовини у вигляді жовтка формують полярність майбутнього зародка.

Объяснение:

4,4(29 оценок)
Ответ:
meskov
meskov
16.03.2022

ответ:При розмноженні прокаріотів відбувається розподіл клітини навпіл, іноді брунькування. Прокаріоти розмножуються з величезною швидкістю. Так, при сприятливих умовах їх клітини діляться кожні 20-30 хвилин. Тому вони здатні швидко збільшувати свою чисельність за короткий проміжок часу. При несприятливих умовах на поверхні бактеріальної клітини утворюється щільна багатошарова оболонка. Усі життєві процеси припиняються в клітці, вона не ділиться. Так формується спора. У вигляді спори прокаріотична клітина може жити тривалий час, вона витримує дію високих чи низьких температур, посуху. При сприятливих умовах оболонка спори руйнується, і процеси життєдіяльності в клітині поновлюються.

Объяснение:

4,5(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ