М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Diamond57
Diamond57
07.03.2021 05:26 •  Биология

Уста­но­ви­те по­сле­до­ва­тель­ность эта­пов раз­мно­же­ния плес­не­во­го гриба му­ко­ра, на­чи­ная с фор­ми­ро­ва­ния спо­ран­ги­ев. В от­ве­те за­пи­ши­те со­от­вет­ству­ю­щую по­сле­до­ва­тель­ность цифр. 1) рас­про­стра­не­ние спор вет­ром

2) об­ра­зо­ва­ние на ми­це­лии осо­бых при­под­ня­тых нитей с округ­лы­ми го­лов­ка­ми –

спо­ран­ги­я­ми

3) раз­ви­тие из спор не­кле­точ­но­го ми­це­лия

4) вскры­тие спо­ран­ги­ев

5) со­зре­ва­ние в го­лов­ках спор

👇
Ответ:
НикаНик1111
НикаНик1111
07.03.2021

5,2,4,1,3

Объяснение:

:

:)

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
YumiChan153
YumiChan153
07.03.2021
Оскільки кількість дощових черв'яків підрахувати неможливо — відомо лише, що вона збільшується навесні й восени і зменшується влітку і взимку — то не можна точно вказати й обсяг роботи, що вони виконують. Втім, американський конгресмен Дж. Мейсон стверджував, що вага дощових черв'яків принаймні вдесятеро перевищує вагу всього людства. Тільки на землях штату Іллінойс за нормальних умов ґрунт містить 600 мільярдів дощових черв'яків, тобто 100 тис. на одного жителя.

Слід визнати за цими невтомними трударями два принципових достоїнства.
По-перше, дощові черв'яки перетворюють масу рослинних залишків — мертвого листя та інших подібних речовин — на мікроскопічні частини. Гній, наприклад, вони подрібнюють удвоє швидше, ніж це відбувається при бактеріальній дії.

По-друге, черв'яки енергійно проривають у землі мініатюрні канали й галереї, що утворюють мережу капілярів, дренажу і вентиляційну систему у шарі глибиною близько 30 см. По цих каналах дощова вода швидко проникає під ґрунт, забираючи із собою та розчиняючи екскременти дощових черв'яків, що одразу придатні для засвоювання рослинами. Канали ці не тільки полегшують процес розгалуження коренів, а й сприяють вентиляції під ґрунтом, куди потрапляє кисень.

Але ці крихітні трудівники виконують ще й іншу роботу.

Вони видають майже в прямому розумінні аналіз ґрунту, і якість цього аналізу не поступається рівню роботи лаборанта. Досвідчений землероб вміє розшифрувати ці аналізи гаючи за станом здоров'я, активністю і життєздатністю дощових черв'яків. Якщо, копнувши восени лопатою, він знаходить особини яскраво-червоного кольору, розпухлі і активні, це є ознакою того, що у наступному році він може розраховувати на добрий урожай і що на його землях все гаразд. Якщо, навпаки, дощових черв'яків мало, вони бліді і малорухомі, слід готуватися до неприємностей.

Останнє десятиліття все частіше, як у США так і у країнах Європи, почали штучно розводити дощових черв'яків, що породило нові агротехнічні терміни — "вермикультура" та "вермикомпостування".
Ґрунти нашої Північно-Східної зони Полісся дерново-підзолисті, збіднені на гумус, тому постійно потребують внесення добрив. То ж і постає проблема — як поліпшити якість ґрунту своєї садово-городньої ділянки і збільшити його родючість. Далеко не кожний має можливість забезпечити щорічне внесення органічних добрив.

Одним із методів оздоровлення ґрунту є вермикомпостування — накопичення органічних решток рослин і відходів в компостних ямах, куди поселяють дощових черв'яків. Інший б — це закопування восени і навесні у ґрунт на глибину 30 см бур'яну, соломи, листя і інших рослинних відходів. Цим ви досягнете збільшення чисельності дощових черв'яків і зрештою збиратимете кращі врожаї з ділянки.

Зберегти чистими, родючими, здоровими наші грунти до оцей непомітіний дощовий черв'як. Бо результати його роботи — не хімічні засоби, а біологічні добрива і засоби знищення хворобоутворюючих бактерій. Отже, до зберегти наше з вами здоров'я і нашу землю!
4,7(78 оценок)
Ответ:
sasararerap08tbk
sasararerap08tbk
07.03.2021
Ели, пихты, сибирская сосна, больше известная у нас как кедр – вот короткий перечень видов, из которых состоит темнохвойная тайга. Темнохвойным лесам нужен влажный климат с не особенно холодными, но снежными зимами, потому что они не сбрасывают на зиму хвою, а значит, испаряют влагу круглый год. Темнохвойные леса не любят солнечных весен, которые будят вершины деревьев значительно раньше, чем просыпается корневая система. Темнохвойные леса обычно жмутся к речным долинам, а в горной местности предпочитают менее солнечные северные склоны или районы с более теплым климатом.Лидерами светлохвойной тайги являются сосны и лиственницы. Они менее прихотливы. Сосны нуждаются в свете, а с остальными климатическими и почвенными факторами они готовы мириться. Сосны охотно селятся и на заболоченных почвах, и в настоящих моховых болотах, и там, где в почве наблюдается недостаток влаги, активно осваивают каменистые щебенистые почвы, растут на голых песках их закреплению. Благодаря своей неприхотливости сосновые леса проникают за полярный круг на севере, а на юге вклиниваются в казахстанские степи.
4,7(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ