М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LimOonka
LimOonka
08.07.2022 22:44 •  Биология

Характерні ознаки індевідуальної поведінки тварин​

👇
Открыть все ответы
Ответ:

(Так как рисунки просто "шедевральные", я не совсем уверена в точности первого организма. Заранее прощения)

1) Бактерії — мікроскопічні, переважно одноклітинні, організми, для яких характерна наявність клітинної стінки, цитоплазми, різних включень, відсутність ядра, мітохондрій, пластид та інших органел.

Бактерії, зокрема Lactobacillus в комбінації з дріжджами і пліснявою, протягом тисяч років використовують для виробництва продуктів бродіння, наприклад сиру, солених овочів, соєвого соусу, оцту, вина і кефіру.

У хімічній промисловості бактерії найважливіші у виробництві енантіомерно чистих хімічних речовин для використання у фармацевтиці або сільському господарстві. Бактерії можуть також використовуватися замість пестицидів у біологічній боротьбі зі шкідниками.

2) Дріжджі — позатаксономічна група одноклітинних грибів, які втратили міцеліальну будову внаслідок переходу до проживання у рідких і напіврідких субстратах, багатих на органічні речовини.

Дріжджі мають велике практичне значення, особливо пекарські чи пивні дріжджі (Saccharomyces cerevisiae). Деякі види є факультативними патогенами.

Дріжджі багаті білками, їхній вміст може сягати 66 %, при цьому 10 % маси припадає на незамінні амінокислоти. Дріжджова біомаса може бути отримана з відходів сільського господарства, гидролізатів деревини, її вихід мало залежить від кліматичних і погодних умов. Тому її використання надзвичайно вигідне для збагачення білками їжі людини і корму сільськогосподарських тварин.

4,4(58 оценок)
Ответ:
ОляХ1
ОляХ1
08.07.2022

Как пояснила Алексис Ноэль, исследователь в области биомеханики, слюна лягушек может переходить из одного состояния в другое. Когда язык касается жертвы, слюна, подобно воде, заполняет все трещинки в панцире насекомого. Затем слюна становится вязкой, надежно приклеивая добычу к языку. При этом клейкость слюны лягушки такова, что на языке она может удержать объект, вес которого вдвое превышает ее собственный.

Когда язык возвращается в рот лягушки, слюна вновь приобретает свойства жидкости, благодаря чему пойманное насекомое сползает с языка в рот

Объяснение:

4,5(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ