М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gangsta288
gangsta288
30.03.2022 16:04 •  Биология

Задание 1. Внимательно рассмотрите рис. 1. Подпишите названия структур головного мозга возле соответствующих цифр. ( ) Задание 2. Используя учебник и дополнительные источники информации, заполните таблицу «Строение головного мозга». ( )

Задание 3. Сформулируйте итоги, вставив пропущенные слова в текст. ( )

Головной мозг состоит из отделов: , , , и . В и серое вещество находится снаружи, а белое – внутри. В , и – наоборот.

Конечный мозг состоит из двух . Серое вещество мозжечка и конечного мозга образует , которая имеет и . Благодаря извилистой структуре значительно площадь поверхности серого вещества.

От головного мозга отходят пар - нервов, а от спинного – пара - нервов.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
CrazeDogi
CrazeDogi
30.03.2022

ответ

В мужской шишке сосны в пыльцевых мешках образуются одноклеточные структуры — споры. Далее они претерпевают несколько клеточных делений, не покидая своей оболочки. В результате образуются пыльцевые зерна, которые в жизненном цикле соответствуют стадии мужского гаметофита. Аналогичная женская структура сосны находится внутри семязачатка и называется  

эндосперм. Она имеет несколько архегониев, каждый из которых несет яйцеклетку. В результате оплодотворения нескольких яйцеклеток в семени может одновременно развиться несколько зародышей, такое явление называется полиэмбриония.

Объяснение: проверено в сириусе.

4,6(4 оценок)
Ответ:
мико141
мико141
30.03.2022

Объяснение:

Поява сучасної людини як біологічного виду якісно відрізняється від процесів виникнення нових видів у тварин. Найважливіша відмінність полягає в тому, що еволюція людини відбувалася під впливом не тільки біологічних, а й соціальних факторів. На ранніх етапах антропогенезу в еволюції давніх людей провідну роль відігравали біологічні фактори - мінливість і природний добір. Проте вже на цих етапах добір відбувався не тільки за фізичними показниками (сила, витривалість), а й за рівнем розумового розвитку (вміння виготовляти знаряддя праці, використовувати їх, здатність до спілкування з іншими членами племені, навички до колективних дій тощо). Отже, вже в цю епоху добір сприяв виживанню особин з вираженими соціальними рисами.

У міру вдосконалення трудової діяльності і мови наших предків ця спрямованість добору посилювалась. Особини, більш здібні до винайдення нових знарядь, до навчання й аналізу обставин, гинули рідше. В процесі еволюції люди почали створювати штучне середовище життя - опалювані житла, одяг, запаси продуктів, тому залежність людей від несприятливих факторів поступово почала зменшуватись, що супроводжувалось і скороченням функцій добору.

З виникненням на Землі людини розумної (близько 50 тис. років тому) її еволюція як біологічного виду припинилась. Змінилась і форма природного добору у людей - із рушійного він перетворився на стабілізаційний. Нині дія добору спрямована на збереження існуючих генетичних характеристик людей та елімінацію індивідуумів з несприятливими генотипами. Найчастіше це виявляється в ранній період розвитку у вигляді мертво-народження і ранньої дитячої смертності.

4,8(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ