М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KeyP
KeyP
19.12.2020 10:45 •  Биология

Завдання 3. Сформулюйте підсумки, вставивши пропущені слова у текст. ( ) Ми порівнювали будову мохів, папоротей і покритонасінних на прикладі таких рослин: , , .

Окрема рослина статевого покоління зозулиного льону має органи: і . До ґрунту мох прикріплюється за до . На верхівці жіночої особини виростають на довгих ніжках, укриті . У коробочках дозрівають , які беруть участь у розмноженні. Зозулин льон належить до дводомних рослин, оскільки в нього є чоловічі й особини. Зозулин льон належить до вищих спорових рослин, бо його тіло почленоване на .

Щитник чоловічий має видозмінений підземний пагін – , на якому розташовані ; молоді – равликоподібно закручені. Від кореневища відходять корені. На нижньому боці листків є – групи спорангіїв. У них дозрівають , за до яких відбувається розмноження папороті. Особина статевого покоління щитника чоловічого представлена серцеподібним , на якому розміщені чоловічі і жіночі органи. Таким чином статеве покоління щитника чоловічого належить до рослин, бо чоловічі та жіночі статеві органи розміщені на одній особині.

Конвалія звичайна – трав’яниста багаторічна рослина, що має видозмінений підземний пагін . Для конвалії, як представника покритонасінних рослин характерна наявність як особливого органа статевого розмноження. У квітках містяться тичинки та маточка, у яких формуються та яйцеклітини, що забезпечують розмноження. В результаті запліднення формуються і плід. Плід конвалії називається .

В ході практичної роботи виявлено такі спільні ознаки у будові цих рослин: у мохів, папоротей і покритонасінних є із зеленими . Кореневище папороті та конвалії – це видозмінений . Крім пагонів з листками, у папоротей і покритонасінних рослин є . Мохи й папороті розмножуються за до , які розвиваються у .

Виявлено такі відмінні ознаки у будові мохів, папоротей і покритонасінних рослин: мохи не мають . До ґрунту вони кріпляться за до . Генеративні органи мохів і папоротей – антеридії та архегонії, а покритонасінних , і .

👇
Открыть все ответы
Ответ:
oli21
oli21
19.12.2020
Эволюция и среда обитанияПоявившись около 400 миллионов лет назад, насекомые очень быстро распространились на земле, в пресной и морской воде, а позже и в воздухе. Многие из них, опыляя цветы, играют важную роль в экосистеме. Это самый многочисленный класс животных, он объединяет около 800 тысяч известных видов. Некоторые насекомые: муравьи, пчелы, осы, термиты - живут социальными группами, организованными гораздо сложнее, чем людское общество. Добывая пищу, заботясь о потомстве, строя жилища, они вместе совершают всю необходимую работу, при этом каждый выполняет строго определенное задание. нажми если я правильно написал
4,6(24 оценок)
Ответ:
RedEdro
RedEdro
19.12.2020
Хранители наследственной информации.
2. Захват и поглощение клеткой жидкости и растворённых в ней веществ.
3. Мембрана, покрывающая снаружи клетку любого организма.
4. Отверстия в мембране, через которые осуществляется обмен веществ.
5. Зелёные пластиды.
6. Небольшие округлые тельца, функция которых — сборка сложных молекул белков.
7. Плотное образование у растений, состоящее из клетчатки.
8. Маленькие органоиды, обеспечивающие процесс внутриклеточного пищеварения.
9. Внутренняя среда клетки.
10. Неклеточная форма жизни.
11. Вирус бактерий.
4,8(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ