М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hs2
hs2
09.05.2022 12:08 •  Биология

Якими природоохороними документами в Україні регулюеться питання охорони природи ​

👇
Ответ:
34Марго35
34Марго35
09.05.2022

отметить как лучший ответ ❤️


Якими природоохороними документами в Україні регулюеться питання охорони природи ​
4,7(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
erasil1105
erasil1105
09.05.2022

).

ромбоци́ти (від грец. θρόμβος — згусток і κύτος — клітина) — кров'яні пластинки, без'ядерні клітини крові діаметром 2 – 4 мкм, що мають неправильну округлу форму й утворюються в червоному кістковому мозку з мегакаріоцитів.

При пошкодженні стінки судини тромбоцити нагромаджуються в місці травми і руйнуються, виділяючи при цьому в плазму особливий фермент. Під його впливом розчинний білок фібриноген, що є в плазмі, перетворюється на нерозчинну форму — фібрин, який формує густу волокнисту мережу ниток, у якій застрягають еритроцити, лейкоцити і тромбоцити, формуючи кров’яний згусток — тромб. За рахунок видалення плазми, що залишилася, тромб стає ущільнений, закупорює судину, і кровотеча припиняється. Через якийсь час тромб розсмоктується і це відновлює прохідність судини. Плазму крові без фібриногену називають сироваткою крові.

Тривалість життя тромбоцитів становить 5 – 8 днів. Фізіологічні коливання кількості тромбоцитів у крові протягом доби – приблизно 10%. У жінок під час менструації кількість тромбоцитів може зменшуватись на 25 – 50%. Тромбоцити виконують ангіотрофічну, адгезивно-агрегаційну функції, беруть участь у процесах згортання та фібринолізу, забезпечують ретракцію кров’яного згустку. Вони здатні переносити у своїй мембрані циркулюючі імунні комплекси, підтримувати спазм судин

Литература

Объяснение:

4,4(62 оценок)
Ответ:
Salekhova58
Salekhova58
09.05.2022
В почки через кровь могут попадать болезнетворные бактерии от ангины, и результаты некроза от гниения зубов.  Почки экстретируют из внутренней среды чужеродные и вредные вещества и выполняют защитную функцию. Если иммунитет у человека слабый или удаляемые вещества очень вредны и агрессивны, почки могут воспалиться. А зоны, пораженные некрозом, нужно немедленно удалять, т.к. токсичность этих процессов несёт опасность для всего организма, потому часто ампутируют конечности при гниение, иммунная система просто не сможет побороть токсикоз. 
4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ