М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kreyda
Kreyda
05.04.2022 22:39 •  Биология

Рассмотрите рисунок. Что может отрицательно изменить природу леса


Рассмотрите рисунок. Что может отрицательно изменить природу леса

👇
Ответ:
bmorextreme
bmorextreme
05.04.2022

пожар

загрязнение природы человеком

сорванные редкие растения

много что

Объяснение:

4,7(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Взаємодія сенсорних систем здійснюється на спинальном, ретикулярному, таламической і кірковій рівнях. Особливо широка інтеграція сигналів в ретикулярної формації. У корі великого мозку відбувається інтеграція сигналів вищого порядку.

У результаті утворення множинних зв'язків з іншими сенсорними і неспецифічними системами багато коркові нейрони набувають здатність відповідати на складні комбінації сигналів різної модальності. Це особливо властиво нервовим клітинам асоціативних областей кори великих півкуль, які володіють високою пластичністю, що забезпечує перебудову їх властивостей у процесі безперервного навчання впізнанню нових подразників. Межсенсорное (кроссмодальное) взаємодія на кірковій рівні створює умови для формування «схеми (або карти) світу» і безперервного ув'язки, координації з нею власної «схеми тіла» .

4,6(35 оценок)
Ответ:
Yakov10
Yakov10
05.04.2022
Усі відомості про навколишній світ ми одержуємо завдяки п'яти основним чуттям — зору, слуху, дотику, нюху й смаку. система чутливих нервових утворень, які сприймають і аналізують певний вид подразнень, що діють на людину, називається сенсорною системою.найбільшу кількість відомостей про навколишній світ ми одержуємо завдяки зоровій і слуховій сенсорним системам. крім того, існують смакова, нюхова, шкірна та інші системи. за кожної із сенсорних систем у людини виникають різні види відчуттів: світлові, звукові, запахові, температурні, больові тощо. однак у звичайних умовах людина свідомо не може виділити якийсь окремий вид відчуттів. кожного моменту часу в нас виникають цілі комбінації відчуттів — сприйняття. людина сприймає світ як ціле, і образи зовнішніх предметів та явищ, які формуються в нас,— це результат об'єднаної роботи багатьох сенсорних систем. це пов'язане насамперед із тим, що кожна ділянка людського тіла містить кілька видів рецепторів. наприклад, у ротовій порожнині розташовуються не тільки смакові рецептори, але й температурні, больові тощо. і сенсорні системи працюють не ізольовано одна від одної, а в тісній взаємодії.
4,8(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ