М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Suri31
Suri31
14.03.2022 08:51 •  Биология

В) Завершите предложение, вставив пропущенное слово.(1) Мышцы образуются из мезодермы, а легкие...


В) Завершите предложение, вставив пропущенное слово.(1) Мышцы образуются из мезодермы, а легкие...

👇
Ответ:
Elenawow
Elenawow
14.03.2022

Из энтодермы

Объяснение:

Всего существуют три зародышевых листка - эктодерма, мезодерма и энтодерма

Из эктодермы образуются "внешние органы" и спинной и головной мозг. Под внешними органами я имею ввиду эпидермис кожи, органы чувств и тд.

Из мезодермы образуются мышцы, опорно-двигательная система и выделительная система

А из энтодермы уже образуются лёгкие, печень, поджелудочная железа, слизистая оболочка кишечника и в принципе все связанные с ней железы

Поэтому правильным ответом будет энтодерма, так как именно из неё образуются легкие

4,7(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maks2324
maks2324
14.03.2022

Відповідь:Рослинні клітини — еукаріотичні клітини, однак кількома своїми властивостями вони відрізняються від клітин інших еукаріот. До їх відмінних рис відносять:

Велика центральна вакуоль - простір, заповнений клітинним соком і обмежений мембраною — тонопластом[1][2]. Вакуоля грає ключову роль в підтримці клітинного тургору, контролює переміщення молекул з цитозолю в виділення клітини, зберігає корисні речовини і розщеплює відслужилі старі білки і органели.

Є клітинна стінка, що складається головним чином з целюлози, а також геміцелюлози, пектину і в багатьох випадках лігніну. Вона утворюється протопластом поверх клітинної мембрани. Вона відмінна від клітинної стінки грибів, що складається з хітину, і бактерій, побудованої з пептидоглікану (муреїну). Клітинна стінка має безліч функцій, від яких залежить життя рослини. До таких функцій належать: забезпечення протопласта, або живої клітини, механічним захистом; забезпечення пористого середовища для циркуляції і розподілу води, мінералів та інших дрібних поживних молекул; забезпечення жорсткими будівельними блоками, з яких можуть бути отримані стабільні структури вищого порядку, такі як листя та стебла, і забезпечення середовища регуляторних молекул, які відчувають присутність патогенних мікробів і контролюють розвиток тканин.[3]

Спеціалізовані шляхи зв'язку між клітинами — плазмодесми[4], цитоплазматичні містки: цитоплазма і ендоплазматичний ретикулум (ЕПР) сусідніх клітин повідомляються через пори в клітинних стінках[5].

Пластиди, у тому числі найважливіші — хлоропласти. Хлоропласти містять хлорофіл, зелений пігмент, який поглинає сонячне світло. Як і мітохондрії, чий геном у рослин містить 37 генів[6], пластиди мають власні геноми (пластому), що складаються з близько 100—120 унікальних генів[7]. Як передбачається, пластиди і мітохондрії виникли як прокаріотичні ендосимбіонти, які оселилися в клітині[8].

Розподіл клітин (мітоз) наземних рослин і деяких водоростей, особливо харових (Charophyta)[9].

Чоловічі статеві клітини мохів і папоротеподібних мають джгутик, схожий зі джгутиком сперматозоїдів тварин[10][11], але у насіннєвих рослин — голонасінних і квіткових — вони позбавлені джгутика[12] і називаються сперміями.

З властивих тваринній клітині органел в рослинній відсутні тільки центриолі[13].

Пояснення:

4,5(4 оценок)
Ответ:
rkbsiti
rkbsiti
14.03.2022
Биологическое значение Процесс двойного оплодотворения активному развитию питательной ткани. В связи с этим семяпочка не запасает вещества впрок. Это, в свою очередь, объясняет ее быстрое развитие. Схема двойного оплодотворения Коротко явление можно описать следующим образом. Двойное оплодотворение у покрытосеменных растений состоит в проникновении в завязь двух спермиев. Один сливается с яйцеклеткой. Это началу развития диплоидного зародыша. Второй спермий соединяется с центральной клеткой. В результате формируется триплоидный элемент. Из этой клетки появляется эндосперм. Он является питательным материалом для развивающегося зародыша. - Читайте подробнее на SYL.ru: https://www.syl.ru/article/186329/new_dvoynoe-oplodotvorenie-u-rasteniy
4,4(25 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ