М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
susystgr
susystgr
06.09.2022 10:48 •  Биология

В семье темноволосых родителей с веснушками родился светловолосый ребёнок без веснушек (A-тёмные волосы, а-светлые, B-наличие веснушек, b-отсутствие веснушек) Объясните поселение в этой семье ребёнка с таким фенотипом. В ответе запишите полное решение задачи

👇
Ответ:
полина2133
полина2133
06.09.2022

генетика.бабушка или дедушка светловолосые

4,7(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Agnessasidorevich
Agnessasidorevich
06.09.2022
Існує кілька видів близнюків, але найпоширеніші - це монозиготние і дизиготних близнюки. Дизиготні близнюки - це дві дитини, що розвинулися від двох різних яйцеклітин, запліднених одночасно.

Дизиготні близнюки можуть бути одного або різних статей і розрізняються як зовні, так і по набору генів. Є жінки, у яких щомісяця дозріває не одна яйцеклітина, а декілька. У таких жінок шанси народити близнят у 10 разів вище. Таким чином, множинна овуляція - це основна причина появи на світ дизиготних близнюків.
Інша причина появи дизиготних близнюків - проходження матір'ю курсу лікування від безпліддя. При цьому вона приймає препарати, які використовуються для стимуляції виходу яйцеклітин з яєчників, тому в результаті часто виходить більше однієї яйцеклітини. Прийомом таких препаратів пояснюється більше 35% випадків багатоплідної вагітності.

Монозиготні близнюки з'являються , коли яйцеклітина на ранніх стадіях розвитку ембріона з невідомих причин розщеплюється на дві рівні частини. Монозиготние близнюки завжди однієї статі, у них ідентичний набір генів, однакові групи крові, і вони дуже схожі зовні. На відміну від дизиготних, монозиготні близнюки народжуються однаково часто у всіх народності і вікових групах.
4,5(32 оценок)
Ответ:
veraruu
veraruu
06.09.2022

репродуктивна поведінка

Объяснение:

З двох основних типів розмноження — статевого і нестатевого, перше характеризується винятковою різноманітністю форм поведінки, націлених на пошук партнера, утворення пар, впізнавання партнера, шлюбні ритуали і власне спаровування. Нестатеве розмноження не вимагає таких адаптацій, хоча організми, що розмножуються партогенетично іноді демонструють складну статеву поведінку.

Тварини, що живуть у природних районах з вираженою зміною сезонів року, мають річний цикл розмноження. У них сезон статевої поведінки запускається внутрішніми річними (циркануальними) ритмами, при цьому чинники довкілля надають коригувальний вплив. Наприклад, у риб, що мешкають у водах помірного поясу, нерест ігається раз на рік (восени, влітку, або навесні), коли у риб котрі мешкають в тропіках, він може бути не виражений зовсім.

У ссавців, поряд з цірканнуальними, є коротший естральний цикл, який визначається фізіологічними процесами. Ці фактори визначають готовність до спаровування. Під дією статевих гормонів тварини стають чутливими до статевих сигналів — хімічних, звукових і візуальних, починають проявляти комплекси дій, спрямовані на пошук партнерів.

Більшість вищих тварин починають спаровування лише після залицяння. Залицяння являє собою обмін спеціальними сигналами — демонстраціями. Залицяння у тварин дуже ритуалізоване і відрізняється винятковою різноманітністю: воно може включати підношення корму, як у пірникоз, демонстрацію оперення як у райських птахів, зведення споруд, токування. Залицяння розглядається як механізм статевого відбору. У загальному випадку, воно сприяє відбору найвідповіднішого партнера, а крім того перешкоджає міжвидовій гібридизації

4,7(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ