М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polina198678
polina198678
01.05.2021 14:48 •  Биология

Какие изменения произойдут в строении белка если во фрагменте молекулы ирнк состава: ага гца уцу цуа - третий нуклеотид будет заменен на гуанин, а седьмой - на аденин? запишите последовательность нуклеотидов мутантного гена в соответствующие для каждого варианта ирнк последовательности аминокислот в полипептиде

👇
Ответ:
annapupnova
annapupnova
01.05.2021
Исходная и-РНК: АГА-ГЦА-УЦУ-ЦУА
последовательность аминокислот: арг-ала-сер-лей
измененная и-РНК: АГГ-ГЦА-АЦУ-ЦУА
последовательность аминокислот: арг-ала-тре-лей

изменилась одна аминокислота в полипептидной цепи
4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
galaktionov964
galaktionov964
01.05.2021

Объяснение:

Здравствуй, Mariashikalowa!

I-ая группа крови отличается отсутствием антигенов ( Условно OO ), II-ая группа крови наличием антигена А ( Условно AO или AA ). Так как мать может иметь два разных генотипа, рассмотрим оба случая ( первый - генотип матери АО, второй - генотип матери АА ):

I)

P  ♂OO скрещиваем с ♀AO

G    O,                                 A,O

F1

ОО - I-ая группа крови

АО - II-ая группа крови

II)

P ♂OO скрещиваем с ♀ AA

G   O,                                  A

F1

AO - II-ая группа крови

ответ: В случае, если у матери генотип AO, могут родиться дети с I-ой и II-ой группой крови. В случае, если у матери генотип AA, могут родиться дети с II-ой группой крови.

4,4(57 оценок)
Ответ:

Відповідь:

1. Від народження до одного року – раннє немовля. Це період початкового пристосування, початкової адаптації.

2. Від 1 до 3 років - власне немовля. Один з найплідніших і найінтенсивніших періодів накопичення дитиною соціального досві­ду, становлення фізичних функцій, психічних властивостей і процесів.

3. Від 3 до 6 років – раннє дитинство – період переходу до дитинства, інтенсивного накопичення соціально значимого досвіду в соціальному просторі, формування основних рис характеру і ставлення до навколишнього світу. Всі три періоди — від народження до 6 років — називають ще перед-дошкільним або дошкільним. Систематичне навчання в дитячому садку і школі для багатьох дітей починається з 6 років. Воно здійснюється з урахуванням того, що психофізіологічна, морально-вольова готовність дітей - до систематичної навчальної праці, інтелектуальної, фізичної, емоційної напруги наступає до 7 років.

4. Від 6 до 8 років – власне дитинство. В цей період завер­шується початкове визрівання фізіологічних і психологічних структур головного мозку, здійснюється подальше накопичення фізичних, нервово-фізіологічних та інтелектуальних сил, які забезпечують готовність до повноцінної систематичної навчальної праці.

5. Від 8 до 11 років – перед-підлітковий період – час зрілого дитинства, накопичення фізичних і духовних сил для переходу до отроцтва. Разом з періодом дитинства цей період має ще й назву молодший шкільний вік.

6. Від 11 до 14 років – отроцтво, підлітковий вік – новий якісний етап у становленні людини. Найхарактернішими рисами його є: з точки зору фізіології - статеве дозрівання, психології – особистісна самосвідомість, свідомий вияв індивідуальності. Цей період називають ще середнім шкільним віком.

7. Від 14 до 18 років — юнацький вік – період завершення фізичного й психічного дозрівання, соціальної готовності до суспільно корисної продуктивної праці і громадянської відповідальності. Дівчата і юнаки — старші школярі – отримують певну підготовку в галузі психології та етики сімейного життя

4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ