М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
CoRoLi07
CoRoLi07
13.11.2020 23:05 •  Биология

3. Распределить факторы на три группы: абиотические, биотические, антропогенные. 1. Повышение температуры 2. Птицы, поедающие остатки пищи, застрявшие в зубах у крокодилов. 3. Понижение температуры воздуха. 4. Заражение человека вирусом гриппа. 5. Выбросы вредных веществ в атмосферу. 6. Опыление растений насекомыми. 7. Минеральный состав и содержание гумуса в почве 8. Симбиоз бобовых растений и клубеньковых бактерий 9. Эрозия почв в результате загрязнения химическими элементами 10. Ультрафиолетовое излучение Абиотические Биотические антропогенные

👇
Ответ:
НастяБлог
НастяБлог
13.11.2020
Абиотические: повышение температуры, понижение температуры воздуха, минеральный состав и содержание гумуса в почве, Ультрафиолетовое излучение.
биотические: Птицы, поедающие остатки пищи, застрявшие в зубах у крокодилов .Опыление растений насекомыми. Симбиоз бобовых растений и клубеньковых бактерий.
абиотические: Заражение человека вирусом гриппа. Выбросы вредных веществ в атмосферу. Эрозия почв в результате загрязнения химическими элементами.
4,6(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алиса345780
Алиса345780
13.11.2020

У тваринництві України одержано вагомі досягнення з використанням методів репродуктивної біотехнології. Розробка та інтенсифікація розвитку вітчизняних методів сучасної і традиційної репродуктивної біотехнології в тваринництві дадуть змогу значно прискорити розмноження цінних і створення нових унікальних генотипів, забезпечать істотну інтенсифікацію селекційного процесу і підвищення генетичного потенціалу продуктивності сільськогосподарських тварин. Розробка біотехнологій клонування та отримання генетично реконструйованих у бажаному напрямі тварин дасть змогу піднести на якісно новий рівень селекцію сільськогосподарських тварин, зокрема, прискорити зміну поколінь, темпи генетичної консолідації популяцій, зберегти широкий спектр наявного генофонду тощо, а розробка і застосування системи ДНК-маркерів у тваринництві — розв'язання актуальних завдань з аналізу і паспортизації порід сільськогосподарських тварин.

Клонування — це метод розмноження статевороздільних істот (тварин та людей), за до якого у безстатевий б можна отримати новий організм, який буде генетично ідентичним до організму, який мається на меті клонувати. Слово «клонування» походить від грецького слова klоn , що означає «галузка», «брунька» і спочатку вживалося для окреслення вегетативної репродукції рослин. Клонування є відомим явищем у рослинному світі. Перші спроби клонування тварин з'явилися у 30-х роках 20 століття. Велику роль у цьому зіграв технічний прогрес у сфері молекулярної біології, генетики і штучного запліднення. Новий етап у клонуванні визначають експерименти шотландських учених, які завершилися народженням вівці Доллі (27 лютого 1997). Це досягнення відкриває шлях до клонування людини.

Існують два різні шляхи, за до яких можна досягнути клонування.

1. Перенесення ядра клітини суб'єкта, якого хочуть клонувати (дублювати). Ядро вводять у запліднену або незапліднену яйцеклітину після видалення або нейтралізації існуючого в ній ядра. Ядро клітини має повний генетичний код даного організму, що дозволяє «відтворити» генетично ідентичний організм. Така техніка передбачає два моменти: видалення ядра із яйцеклітини або одноклітинного ембріону (зиготи) і злиття клітини, з якої береться ядро, з указаною яйцеклітиною або одноклітинним ембріоном завдяки електричному шоку, що використовується для того, щоб привести в дію процес ділення нового отриманого індивіда, якого потім переносять у матку жінки.

2. Розщеплення ембріонів, тобто штучне проведення природного процесу формування ідентичних близнюків (або монозигот), який полягає у мікрохірургічному поділі ембріональних клітин на перших стадіях їхнього розвитку (до 14 днів після запліднення) на два або більше ідентичних ембріонів. Після цього розділені організми здатні незалежно розвиватися завдяки клітинній поліпотенції — властивості однієї клітини давати початок різним тканинам, що формують організм.

Важливе значення для селекції сільськогосподарських тварин має отримання їх клонів. Це є єдиним методом в селекції, що дозволяє тиражувати унікальних в генетичному плані тварин. Нині розроблені методи одержання ембріональних та соматичних клонів. Перший базується на властивості тотипотентності ембріональних клітин — їх здатності розвиватись у будь-якому напрямі, що дає змогу одержувати потомків із ізольованих бластомерів ембріону на 8-32-клітинній стадії. У світі методом ембріонального клонування одержано близько 2 тис. телят. Кількість клонів, одержаних з одного зародка, не перевищувало 5 ідентичних тварин

Объяснение:

4,4(5 оценок)
Ответ:
хорёк05
хорёк05
13.11.2020

дихання — сукупність процесів, що забезпечують споживан­ня організмом кисню і виділення вуглекислого газу. кисень в ор­ганізмі не накопичується, тому безперервне поступання кисню і виділення вуглекислого газу є життєвою необхідністю.

дихання включає такі послідовні процеси:

1)      газообмін між легеневим повітрям і зовнішнім атмосферним повітрям — зовнішнє дихання (вентиляція легень); 2)      обмін газів у легенях між альвеолярним повітрям і кров’ю ка­пілярів малого кола кровообігу людинпи; 3)      транспорт газів кров’ю по всьому організму;

4)      обмін газів у тканинах між кров’ю капілярів великого кола кровообігу і клітинами тканин і органів;

5)      споживання 02  і виділення с02  в клітинах.

4,4(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ