М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gamer2280
gamer2280
06.05.2020 20:12 •  Биология

Прочитайте текст витамины особые органические вещества необходимые для жизни они влияют на комплекс процессов в организме витамины в организме поступают с пищей которая синтезируется в организме они обозначаются заглавными латинскими буквами делятся на две группы имеют своё название.


Прочитайте текст витамины особые органические вещества необходимые для жизни они влияют на комплекс

👇
Ответ:
irinkacs
irinkacs
06.05.2020

ответ на фото, надеюсь понятно :)


Прочитайте текст витамины особые органические вещества необходимые для жизни они влияют на комплекс
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jeraiijep0c7og
jeraiijep0c7og
06.05.2020

Відповідь:

Взаємодія літосфери та гідросфери проявляється у багатьох процесах на Землі.
Ось декілька прикладів:

Утворення гірських річок: Літосферні рухи можуть призводити до підняття гірських хребтів або формування розломів. При дощах або таненні снігу вода збирається в річках, які прокладають свій шлях через гірські долини. Такі річки формуються завдяки впливу гідросфери на літосферу.

Утворення озер: Гірські річки можуть затоплювати певні області, утворюючи озера. Це може статися, коли річка змінює свій хід через гірську масу або через накопичення великої кількості води, що призводить до утворення водойм.

Утворення фіордів: Фіорди є глибокими водними затоками, які утворюються на узбережжі внаслідок підняття літосфери або зниження рівня моря. Гірські масиви, що виникають під дією літосферних сил, можуть сформувати вертикальні стіни, в які проникає вода, утворюючи фіорди.

Утворення островів: Вулканічна діяльність може привести до виникнення нових островів. Коли магма виринає на поверхню океану через тріщини у літосфері, формуються нові острови. Ці острови потім зазнають ерозії та заселяються водами гідросфери.

Берегова ерозія: Вода океанів та морів постійно впливає на берегову лінію. Хвилі, приливи та прибої можуть змінювати форму узбережжя, призводячи до зносу берегів та утворення пляжів. Це є прикладом взаємодії між гідросферою та літосферою.

Пояснення:

4,6(83 оценок)
Ответ:
Амон11111
Амон11111
06.05.2020

В царстві тварин в ролі царя виступає лев. А в царстві грибів-це  білий гриб або боровик. Серед інших грибів боровик  виділяється великими розмірами, гпрними смаковими якостями та поживними властивостями.

Білий гриб відноситься до шапинкових ,трубчастих ,їстівних грибів першої категорії.В своєї будові має плодове тіло,яке складається з шапинки та ніжки; вегетатівне тіло,яке складається з грибниці,яка містить міцелій з тонких ніточок-гіфів. Нижній шар шапинки утворть ільні трубочки-це гименофор,де формуться та дозрівать спори. Розмноження білого гриба-спорами або частинками грибниці.За типом живлення білий гриб-осмотрофний гетеротроф.В складі клітини білий  гриб  має оболонку,що містить хітин,ктітина запасає глікоген,гриб не здатний до фотосинтезу,має необмежений верховий ріст,прикреплений тип життя.

Білий гриб росте  практично у всіх лісах , поблизу ялин і сосен, дубів або беріз,утворя з коренями ціх дерев мікоризу,сімбіоз,що  взаємовигідний  для обох рослин Активний ріст білих грибів починається в червні місяці і триває до середини осені. Цар грибів отримав свою назву завдяки розмірам: капелюшок в діаметрі 7-30 см, а ніжка може досягати висоти більше 20 см. Забарвлення капелюшка білого гриба залежить від   середовища існування іоже бути  від червонувато-коричневого або жовтого, до оранжевого і пурпурного. Ніжка гриба  міцна і схожа на бочку,має  колір такий як у капелюшка, або трохи світліше, покрита сіточкою зі світлими прожилками. М’якоть білого гриба соковита, міцна і м’ясиста.

Види білих грибів:

Ялиновий білий гриб. Має довгу ніжку, потовщену знизу. Капелюшок бурого або каштанового кольору

Дубовий білий гриб. Капелюшок сіруватого відтінку, іноді має світлу пігментацію. Характеризується пухкою м’якоттю.

Березовий білий гриб. Від інших грибів відрізняється світлим, майже білим капелюшком.

Сосновий білий гриб. Характеризується великим, темним капелюшком, іноді з фіолетовим відтінком.

Сітчастий білий гриб. Має світлий або вохристих капелюшок, ніжка коротка і в формі циліндра.Нагадує моховик.

З білих грибів готують смачні страви різними . Їх варять, смажать, солять і маринують. З них виходить дуже смачний соус. В Італії білі гриби взагалі кладуть в салат в сирому вигляді. Гриби білі   корисні тім,що  мають білка в два рази більше ніж в м’ясних продуктах, і в три рази більше, ніж в рибі. Також в їх складі дуже багатовитаминів, амінокислот і мікроелементів, які сприяють посиленню апетиту і стимулюють травлення.

Объяснение:

4,7(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ