М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
077k
077k
01.04.2020 07:21 •  Биология

Неозброєним оком розгляньте корінь, що з'явився у пророслої насі- нини квасолі. Опишіть його забарвлення. Чи рівномірне воно по всій довжині кореня? Результати запишіть. Забарвлення кореня

👇
Открыть все ответы
Ответ:
matveydayp0cd3p
matveydayp0cd3p
01.04.2020

Нервова система — цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища. Нервова система діє як інтегративна, зв'язуючи в єдине ціле чутливість, рухову активність та роботу інших регуляторних систем наприклад як ендокринна та імунна системи.

У більшості тварин нервова система складається з двох частин — центральної та периферичної. Центральна нервова система хребетних (зокрема людини) складається з головного та спинного мозку. Периферична нервова система складається з сенсорних нейронів, сукупностей нейронів, що називаються ганглії, та нервів, що сполучають їх між собою та з центральною нервовою системою.

Нерви залежно від складу їхніх волокон поділяють на чутливі, рухові і змішані. Чутливі нерви містять доцентрові волокна, рухові — відцентрові волокна, а змішані — обидва види нервових волокон. Багато нервів та їхніх розгалужень на периферії крім нервових волокон мають нервові вузли (ганглії). Вони складаються з нейронів, відростки яких входять до складу нервів, та їхніх розгалужень (нервові сплетення).

4,6(74 оценок)
Ответ:
lika1vulvach
lika1vulvach
01.04.2020

Исторические памятники Урала: Невьянская башня

Эту загадочную башню построил зажиточный промышленник Демидов. Наклонной она была с самого начала, как и задумывал архитектор, но не осевшей от времени, как полагают некоторые. Имя этого создателя неизвестно и до наших дней, но есть легенда, что Демидов его сбросил с этого самого строения, чтобы тот не соорудил такую же уникальную башню для какого-либо другого человека. Данная достопримечательность имеет уникальную комнату с необычной акустикой. Если, например, сказать слово даже шепотом в одном ее углу, то его отчетливо можно услышать в противоположном, но совершенно невозможно понять в середине комнаты. И по сей день не все тайны башни раскрыты, исследователи до сих пор обнаруживают в ее помещениях скелеты, подвалы, затопленные лестницы. Одним словом, так и непонятно, зачем же Демидов строил это здание. Вот такие загадочные есть достопримечательности Урала.

4,7(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ