М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
fernandic201011
fernandic201011
29.01.2023 07:40 •  Биология

Панкреатит причини виникнення

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lika1vulvach
lika1vulvach
29.01.2023

Пилок, що потрапила при запиленні тим чи іншим на рильце маточки, починає проростати. Зазвичай пилку потрапляє на рильце значно більше, ніж є в зав'язі семяпочек. Всі пилинки випускають трубочки, які впроваджуються в пухку тканину рильця і ​​стовпчика і ростуть у напрямку до зав'язі, які знаходяться в ній семяпочкам.

За канальцу у покривах сім'ябруньки, який називається пильцевходом, пилкова трубочка проникає всередину семяпочки.

Є припущення, що з пильцевхода виділяється рідина, яка сприяє зростанню пилкових трубочок.

Отже, можна припустити, що пилкові трубочки ростуть у бік припливу речовин, що сприяють їх зростанню. У пильцевход вростає одна, а іноді й кілька трубочок.

Пригадаймо, що в кінці кожної трубочки в протоплазмі знаходяться вегетативне ядро ​​і дві чоловічі гамети — два спермия. Вегетативне ядро ​​незабаром розчиняється: мабуть, воно вже не потрібно, так як трубочка досягла межі свого росту і доросла до зародкового мішка.

Расслізняется також кінець пилкової трубочки, і два спермия прослизають всередину зародкового мішка, причому один спермій зливається з яйцевих клітиною, а другий з вторинної клітиною зародкового мішка. Відбувається процес так званого подвійного запліднення, відкритий в кінці минулого століття видатним російським вченим С. Г. Навашиним.Відповідь:

Значення покритонасінних рослин у житті людини Покритонасінні рослини широко використовуються людиною у господарській діяльності, декоративному рослинництві і медицині. Вони є їжею для домашніх тварин. Квіткові є сировиною для харчової, деревообробної, фармацевтичної промисловості. Їх використовують при будівництві будинків і кораблів. З целюлози, отриманої з клітин цих рослин, виробляють папір, деревно-волокнисті і облицювальні плити, картон. Ручна і компактна газонокосилка Багато квіткових містять ароматні, цілющі або отруйні речовини. З них виробляють різні ліки і парфуми. Листя, квітки, плоди і стебла часто застосовуються людиною в кулінарії в якості пряних, ароматичних добавок до страв. Варто відзначити ще й естетичну сторону цих рослин. Вони є справжньою окрасою скверів, парків, присадибних ділянок. Деякі види покритонасінних є улюбленими кімнатними рослинами.

Пояснення:

4,4(19 оценок)
Ответ:
ExploreYT
ExploreYT
29.01.2023
  1. перо состоит из: опахало(сами перья), стержень(в центре пера палочка), и очин( начало стержня, на котором нет опахала). 2. цевка и пальцы ног покрыты роговыми щитками. 3. пприспособления для подета: легкий скелет(кости заполнены воздухом), легочные мешки уменьшают плотность птицы, кости сросшиеся(не ломаются при посадки на землю), перья, обтекаемая форма тела, беззубве челюсти(зубы имеют вес и в воздухе с ними трудно летать), легкий пух, мочевого пузыря нет(именно поэтому птицы могут сходить в туалет в любое время; 4. виды перьев: пуховые, пух, контурные( маховые на крыльях, кроющие на голове и на теле, рулевые на хвосте). 
4,6(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ